ISOVER přináší nová inspirativní řešení pro zelené střechy

ISOVER přináší nová inspirativní řešení pro zelené střechy

04. 01. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

ISOVER vydal zcela novou publikaci Vegetační střechy, která pomůže s rozhodnutím při výběru vhodného řešení zelené střechy s minerální vlnou. Publikace je určena nejenom projektantům, architektům a zahradníkům, ale i široké veřejnosti.

Vegetační střechy vrací zeleň do měst a mají pozitivní psychologické účinky na jejich obyvatele. Poskytují prostor pro relaxaci, a tím zvyšují atraktivitu bydlení. Publikace Vegetační střechy ISOVER nabízí několik variant řešení ozeleněných střech, a to například úspornou střechu pro nízkou extenzivní vegetaci; střešní louku, která umožňuje osázet střechu i zajímavější zelení nebo střešní zahradu s neomezeným výběrem rostlin od trvalek po keře a stromy. Opravdovou relaxační zónou pak může být grill střecha, která spojuje výhody intenzivní střešní zahrady a terasy.

Osazování šikmé zelené střechy s hydrofilní minerální vlnou ISOVER foto ISOVER

Osazování šikmé zelené střechy s hydrofilní minerální vlnou ISOVER foto ISOVER

Víte, že do dotačního programu Nová zelená úsporám byla nově zařazena podpora výstavby zelených střech, a to částkou ve výši až 500 Kč/m2 půdorysné plochy vegetačního souvrství zelené střechy?

Publikace Vegetační střechy ISOVER je k dostání zdarma na info@isover.cz. V elektronické verzi pak ke stažení na webových stránkách www.isover.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: isover zelena strecha
Sdílejte článek

Diskuze