Konec zapomenutým kusům oblečení

09. 09. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Zná to skoro každý z nás – buben pračky se už vesele otáčí a my objevíme zapomenutou ponožku nebo jiný kus oblečení. Novinka značky Samsung však přináší řešení pro tyto zapeklité situace − pračka Samsung AddWash díky speciální konstrukci předních dvířek umožňuje přidávat prádlo i během praní.

Už jste se v té situaci určitě ocitli mnohokrát. Spustíte pračku a vzápětí objevíte jednu chybějící ponožku, nebo třeba ještě jedno červené tričko, které se smí prát pouze se stejnými barvami a ty už jsou v pračce.

Na základě výzkumu, který společnost Samsung prováděla, by přibližně 90 % evropských zákazníků často rádo přidalo další oblečení do bubnu pračky v průběhu pracího cyklu. V případě praček s předním plněním, které jsou v Evropě nejpopulárnější, to však není vůbec jednoduché. Dveře jdou otevřít pouze v okamžicích, kdy je hladina vody v bubnu dostatečně nízko, a uživatelé si navíc nejsou jistí, kdy je vhodná doba. Navíc většina dotázaných si myslí, že otevřením dveří by se voda zcela jistě vyvalila ven, anebo že by si tím dokonce mohli poškodit spotřebič.

02_20920620129_4a49bcb4bf_o

Chytrá pračka

Samsung proto přichází s jedinečným řešením tohoto palčivého problému, které představila na veletrhu spotřební elektroniky IFA 2015 v Berlíně – jmenuje se Samsung WW8500 AddWash. Ta má navíc oproti běžným modelům předem plněných praček speciální dvířka, která jsou umístěna ve vrchní části hlavních dvířek. Díky tomu je možné přidávat další oděvy, ale také prášek či aviváž kdykoli během pracího cyklu. Tato novinka, která si klade za cíl zpříjemnit lidem každodenní život, přijde na český trh v únoru, a to s kapacitou 7, 8, 9 a 12 kg prádla.

Snadněji už to nejde

Celý proces vkládání prádla v průběhu cyklu je velmi jednoduchý. Stačí stisknout tlačítko Pauza a následně otevřít dvířka, která jsou dostatečně velká, aby bylo možné přidat i svetr, nebo třeba džíny. Vložit je možné i oblečení, které lze prát pouze v režimu ruční praní, nebo přidat extra dávku aviváže. Dvířka AddWash mají dětskou pojistku, která zabraňuje malým dětem, aby je samy otevřely.

03_21081220726_8a3e2963c8_o

Špičkové technologie

Samsung WW8500 AddWash disponuje také chytrými funkcemi, které lze propojit jak s chytrými telefony se systémem Android, tak i se zařízeními iOS. Díky tomu máte nejen přehled o aktuálním průběhu pracího cyklu, ale také si můžete zvolit, aby vás telefon upozornil těsně před začátkem nového cyklu. Můžete pak například vložit jemné prádlo pouze na cyklus máchání.

Model AddWash přichází vybaven nejmodernějšími technologiemi, které šetří čas a zajišťují skvělý výkon. Program Samsung SuperSpeed dokonale vypere až 5 kg náplň za méně než hodinu. Nejrychlejší kompletní prací cyklus na trhu umožňuje technologie SpeedSpray, která vstřikuje vodu do bubnu za pomoci trysek, čímž se prací prášek lépe rozpouští a prádlo je rychleji čisté. Z trysek poté proudí čistá voda, která prádlo zbaví zbytku pracího prostředku, a současně je ihned vypouštěna.

Již dobře známá technologie EcoBubble™ vytváří z prášku, vzduchu a vody aktivní pěnu, která proniká do tkanin 40krát rychleji, než běžná směs prášku a vody. EcoBubble™ tak zajišťuje šetrnou péči o oblečení a zároveň vynikající čistící schopnosti i při praní ve studené vodě, čímž snižuje spotřebu energie.

Pračky AddWash jsou také vybaveny digitálním invertorovým motorem, který šetří energii, minimalizuje hluk a zajišťuje dlouhou životnost spotřebiče. Samsung poskytuje na motor 10letou záruku. Samsung WW8500 AddWash se tak stává flexibilním a efektivním pomocníkem pro každodenní praní.

ZDROJ: PR článek společnosti Samsung

Kategorie: Novinky
Tagy: domácí spotřebiče Od partnerů pracka
Sdílejte článek

Diskuze