Medvídek Pú či myšák Mickey okouzlí vaše děti v nové Disney a VELUX Kolekci snů

18. 03. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Milují vaše děti postavičky od Disneyho? Medvídka Pú, myšáka Mickeyho a další pohádkové Disney postavy si nyní mohou nastěhovat přímo do svého pokojíčku. Společnost VELUX navázala spolupráci s Disney a dohromady vytvořily hravou kolekci rolet […]

Milují vaše děti postavičky od Disneyho? Medvídka Pú, myšáka Mickeyho a další pohádkové Disney postavy si nyní mohou nastěhovat přímo do svého pokojíčku. Společnost VELUX navázala spolupráci s Disney a dohromady vytvořily hravou kolekci rolet pro střešní okna. Motivy z Kolekce snů inspirují děti při hraní s kamarády, při uspávání se zas s nimi nemusí nikdy bát. Pohádkoví kamarádi na ně totiž mohou dohlédnout ve dne i v noci.

Společnosti VELUX a Disney přicházejí se sérií pohádkových rolet do dětských podkrovních pokojů. Kolekce zahrnuje 12 odlišných vzorů se šesti Disney postavičkami. Střešní okna tak rozzáří medvídek Pú, Bambi, myška Minie s myšákem Mickeym, hrdinové filmu Letadla a Popelčin princeznovský příběh.

Všechny motivy jsou zpracovány ve dvou odlišných designech – zatímco první varianta hýří jasnými a živými barvami, které okouzlí ty nejmenší, druhá nabízí jemnější a klidnější odstíny vhodné pro děti školkou a školou povinné. Nechybí spousty růžové a pastelových barev pro malé slečny, do chlapeckých pokojíčků zase spolu s letadlem Práškem přiletí výrazná modrá či zelená. V kolekci jsou ovšem i neutrální vzory vhodné například do společných pokojů. Rolety tak můžete ladit libovolně podle barev interiéru.

Disney & VELUX Kolekce snů chce děti inspirovat při hrách a povzbuzovat jejich představivost. Děti se navíc mohou ztotožnit s kladnými vlastnostmi a hodnotami, které pohádkoví hrdinové ztělesňují: přátelství, zvídavost a ohleduplnost.

Rolety na střešní okna VELUX jsou nastavitelné v jakékoli výšce, můžete tak regulovat přísun denního světla přesně dle potřeb dítěte.                © Disney.

Rolety na střešní okna VELUX jsou nastavitelné v jakékoli výšce, můžete tak regulovat přísun denního světla přesně dle potřeb dítěte. © Disney.

Místo pro představivost i odpočinek

„Dětský pokoj má zpravidla dvojí účel. Je to místo pro hry a klidný spánek zároveň, tedy dvě z nejdůležitějších aktivit v životě dětí. Kolekcí snů, která vznikla ve spolupráci se společností Disney, vytváříme prostředí, které děti bude při hraní stimulovat a rozvíjet jejich fantazii. Při spánku ale zároveň zatemní místnost během dne či noci, přesně podle potřeb dítěte. Myšlenka propojení obou vlastností byla velmi důležitá a nezapomínalo se na ni v průběhu tvorby celé kolekce,“ vysvětluje Jaroslava Gregorová ze společnosti VELUX.

Rolety z Disney & VELUX Kolekce snů splňují nejpřísnější normy týkající se nezávadnosti výrobku. Použité materiály neobsahují žádné škodlivé látky.               © Disney.

Rolety z Disney & VELUX Kolekce snů splňují nejpřísnější normy týkající se nezávadnosti výrobku. Použité materiály neobsahují žádné škodlivé látky. © Disney.

Světlo či tma, přesně podle potřeb dítěte

Zcela zatemňující rolety z Disney & VELUX Kolekce snů poskytují stoprocentní zatemnění a jsou nastavitelné v jakékoli výšce okna. Rodiče tak mohou regulovat přísun denního světla podle potřeby a dopřát nerušený spánek dětem i v průběhu dne. S oblíbenými pohádkovými postavičkami budou malí i velcí rádi trávit čas ve svém pokojíčku – ať už s letadlem Prášek nebo s myškou Minnie, kteří je inspirují k novým hrám či naopak uklidní a dohlédnou na jejich nerušený spánek.

Vysoká kvalita a kreativní zpracování – to nejlepší z obou značek

„Při zpracování nové kolekce jsme kladli důraz na nejvyšší možnou kvalitu rolet, zároveň jsme však chtěli vytvořit svět, ve kterém se dětem bude líbit ve dne i v noci.
Ve spolupráci s Disney jsme se snažili skloubit to nejlepší z obou značek, a vyvinout tak ideální řešení pro rodiny s dětmi. Každá roleta je ušita na míru tak, aby seděla rozměrům a tvarům všech střešních oken,“ dodává Jaroslava Gregorová.

Disney & VELUX Kolekce snů zahrnuje rolety s odlišnými motivy šesti Disney postaviček, chybět samozřejmě nesmí ani princeznovský motiv.               © Disney.

Disney & VELUX Kolekce snů zahrnuje rolety s odlišnými motivy šesti Disney postaviček, chybět samozřejmě nesmí ani princeznovský motiv. © Disney.

Zcela zatemňující rolety z Disney & VELUX Kolekce snů splňují vysoké nároky nejen na technické zpracování, ale také na zdraví a bezpečnost dětí. Všechny rolety dostály přísným podmínkám normy OEKO-TEX®, použité komponenty neobsahují žádné škodlivé látky, které by mohly být nebezpečné pro zdraví dětí. Disney rolety jsou k dostání ve všech velikostech střešních oken VELUX a jsou opatřeny systémem Pick & Click!TM, díky kterému zvládnete snadno a rychle nainstalovat roletu svépomocí. Navíc lze všechny rolety z Kolekce snů kombinovat i s venkovní markýzou, zaručíte si tím příjemné klima a dostatek čerstvého vzduchu i ve slunečných dnech.

www.velux.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: rolety střešní okna
Sdílejte článek

Diskuze