Nová nadčasově krásná volně stojící vana

Nová nadčasově krásná volně stojící vana

07. 09. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Kaldewei rozšiřuje svoji úspěšnou řadu van o novou estetickou variantu a otevírá ještě všestrannější možnosti plánování koupelen. Do koupelen se tak vrací klasický tvar koupací vany, který je nyní oděný do moderního roucha. Volně stojící Meisterstück Classic Duo Oval ukazuje svou nadčasovou krásu, mistrně zasazenou do bezespárového panelu ze znamenité smaltované oceli Kaldewei.

Harmonická souhra měkkých, oválných kontur vytváří spolu s kónickým vnějším tvarem a úzkým okrajem vany zcela mimořádnou estetiku. Dvě pohodlné opěrky zad zaručují navíc ničím nerušený požitek z koupele osamotě nebo ve dvou.

Nová Classic Duo Oval představuje základní model luxusní kolekce Meisterstücke a své příznivce nadchne také atraktivním poměrem ceny a výkonu. Tvarově velmi oblíbená koupací vana je díky bezespárovému spojení se smaltovaným panelem povýšena na atraktivní solitér, který v koupelně vystavuje na obdiv svou klasickou eleganci. Přesvědčuje nejen svou výjimečnou estetikou, ale i mimořádnými vlastnostmi smaltované oceli Kaldewei, které jsou přeneseny i do panelu. Tento materiál je mimořádně hygienický a vyznačuje se velmi dlouhou životností a snadnou péčí.

Zdroj KALDEWEI CZ

www.kaldewei.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: Kaldewei koupací vany plánování koupelen vany
Sdílejte článek

Diskuze