Nové produkty  od BRIGGS & STRATTON

Nové produkty od BRIGGS & STRATTON

20. 05. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

V nadcházející jarní sezóně přichází na trh BRIGGS & STRATTON s několika novinkami. Jednou z novinek letošního roku je zcela nová produktová řada UltraCare™. Jde o skupinu několika produktů, které jsou určeny zejména pro čištění, […]

V nadcházející jarní sezóně přichází na trh BRIGGS & STRATTON s několika novinkami. Jednou z novinek letošního roku je zcela nová produktová řada UltraCare™. Jde o skupinu několika produktů, které jsou určeny zejména pro čištění, údržbu i ochranu motorových strojů i jiné techniky, která se používá například pro údržbu trávníků, travnatých ploch i komunální a městské zeleně. Svoji povahou jsou tyto produkty určeny jak pro profesionální, tak i neprofesionální uživatele.

Řada UltraCare™ aktuálně je tvořena pěti produkty. V budoucnu se počítá i s dalším rozšířením tohoto sortimentu. A které produkty jsou nyní v nabídce?
– bio čistící sprej UltraCare™ v balení o objemu 0.5l (mechanický rozprašovač)
– odstraňovač nečistot UltraCare™ o objemu 0.5l (mechanický rozprašovač)
– prostředek na čištění rukou UltraCare™ v balení o objemu 600 ml
– čistič karburátorů UltraCare™ v balení s objemem 200ml (aerosolový rozprašovač)
– odmašťovač se silným účinkem UltraCare™ v balení o objemu 200 ml (aerosolový rozprašovač)

ZDROJ: Briggs & Stratton

ZDROJ: Briggs & Stratton

S využitím těchto nových produktů bude péče o vaše motorové stroje i zahradní techniku opět o něco snadnější. Nové produkty UltraCare™ jsou již nyní dostupné v prodejní a servisní síti Briggs & Stratton.

ZDROJ: Briggs & Stratton

Kategorie: Novinky
Tagy: cisteni ochrana udrzba
Sdílejte článek

Diskuze