Pečujte o prádlo chytře a šetrně

Pečujte o prádlo chytře a šetrně

26. 10. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Oblečení, ručníky, záclony, závěsy a další textil, který zdobí nás nebo naši domácnost, si zaslouží dokonalou péči, abychom se z nich mohli dlouho radovat. Každý materiál má své nároky na způsob praní, a tak je důležité věnovat pozornost nejen etiketám, ale také výběru pračky. Pokud nechcete svého výběru brzy litovat, doporučujeme volit kvalitní pračku, která vám doslova usnadní práci.

Kvalitní a přesto šetrnou péči vašim oděvům přináší pračky Samsung. Využívají odborníky oceňovanou technologii EcoBubble®, která vytváří z pracího prostředku, kyslíku a vody aktivní pěnu a nečistoty důkladně odstraňuje již při nižších teplotách. Díky tomu je látka méně namáhána a déle si uchová svůj vzhled.

Modelová řada Samsung WW6000 šetří energii, prací prášek a dokonce i čas. Na výběr máte 14 různých pracích cyklů a 11 speciálních funkcí a mezi nimi program Super Speed, který si poradí až s 5kilogramovou náplní již za 59 minut! Momentálně na trhu nenajdete výkonnějšího partnera.

foto Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

foto Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Na boj s odolnými skvrnami je připravena funkce BubbleSoak. Oblečení je nejprve namočeno až na 30 minut do lázně aktivní pěny, která nečistoty odděluje od tkaniny a rozpouští. Dále můžete využít i speciální funkce, jako např. super ekologické praní nebo programy pro outdoorové funkční oblečení či vlnu.

Samsung myslí i na to, aby nám pračka sloužila dlouhá léta. Po každých 40 cyklech doporučuje využívat účinný samočistící program Eco Drum Clean. Ten zajišťuje ekologické a hygienické vyčistění vnitřku pračky bez použití chemických přípravků.

Prostřednictvím chytré funkce Smart Check vás pračka sama upozorní na jakoukoli chybu a díky aplikaci, kterou si zdarma stáhnete do svého chytrého telefonu, pak nabídne řešení, jak závadu odstranit. To vše bez opraváře.

foto Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

foto Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Pračky WW6000 jsou vybaveny keramickým topným tělesem s dvojitou povrchovou úpravou, která snižuje usazování vodního kamene, a tím prodlužuje životnost pračky stejně jako invertorový motor. Tento motor snižuje hluk i spotřebu elektrické energie a Samsung na něj poskytuje 10letou záruku.

Elegantní design CrystalGloss® povyšuje „obyčejnou“ pračku na ozdobu každé domácnosti. Velká dvířka pračky jsou navržena tak, aby se otevírala doširoka a díky madlu posunutému o 45 stupňů výš je manipulace s prádlem mnohem jednodušší. Vybrat si můžeme i podle barvy. Dvířka jsou buď klasicky průhledná, anebo zabarvená domodra.

foto Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

foto Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Více informací na www.samsung.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: domácí spotřebiče pracka
Sdílejte článek

Diskuze