Sklo jako moderní součást interiéru

09. 12. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost AGC Glass Europe uvádí na trh lakované sklo Lacobel T. Toto vysoce kvalitní kalitelné lakované sklo nabízí nejen veškeré výhody skla Lacobel (lesklý povrch, intenzivní barvy, optické zvětšení prostoru, barevná stabilita), ale také možnost […]

Společnost AGC Glass Europe uvádí na trh lakované sklo Lacobel T. Toto vysoce kvalitní kalitelné lakované sklo nabízí nejen veškeré výhody skla Lacobel (lesklý povrch, intenzivní barvy, optické zvětšení prostoru, barevná stabilita), ale také možnost širšího spektra využití díky kalitelnému provedení.

Lacobel T je vhodný mimo jiné pro použití v interiéru jako obklad stěny za kuchyňskou linkou, dveře nebo také jako deska konferenčního či psacího stolu. Materiál ale najde široké uplatnění i v exteriéru. Lacobel T je k dispozici ve čtyřech barvách, které jsou v souladu s moderními barevnými trendy, jde především o barvu černou a zářivě bílou. Světlo a barva jsou pro krásu skla Lacobel nejdůležitější; lze ho kombinovat se dřevem, ocelí nebo kamenem a dosahovat tak úžasných efektů.

Více informací na www.YourGlass.com
Zdroj: AGC Flat Glass Czech, a.s., člen AGC Group

Kategorie: Novinky
Tagy: interier obklady sklo
Sdílejte článek

Diskuze