Výsledky výherní ankety s časopisem HOME 10/2013

Reklama

Jako malé poděkování za vaše odpovědi v naší anketě jsme připravili soutěž o dvě nové pračky značky Whirpool s tichým motorem a navíc prvních 100, kteří anketu vyplnili, dostanou publikaci Vše o stavbě nízkoenergetického domu.

Pračku Whirpool AWIC 8914 získávají:

Andrea Žbánková, Karlovy Vary

Jolana Šlachtová, Praha

pracka

Publikaci Vše o stavbě nízkoenergetického domu získávají:

obalka_cz.indd

Monika Medvecová  Praha 15
Jakub Sklenář  Praha 4
Miloslav Malý   Praha Zbraslav
Ajmová Barbora  Bašť
Šárka Vokrouhlíková  Sedlčany
Iva Pencová   Tuchlovice
Ilona Gregorová  Ledčice
Marie Charouzková  Český Těšín
Blanka  Roubalová  Horaźďovice
Veronika Pencová  Cheb
Jan Vilikus  Žižkova 354/5
Lenka Kokešová  Šaldova 1184
Hana Chramostová  Jablonec na Nisou
Gabriela Průšková  Nový Bor
Renata Šarounová  Nechanice
Marina Dubská   Jičín
Libor šolc  Lomnice nad Popelkou
Jana Řeháková  Holice
Iva Kubátová   Chrudim
Josef Navrátil  Hlinsko
Jana Kučerová  Hlinsko
Monika Vlčková Rtyně v Podkrkonoší
Veronika Klimešová  Hronov
Jana Mojžíšová  Havl. Brod
Marián Trojan  Stonařov
Lenka Štouračová  Velké Meziříčí
Marta Mičínová  Boskovice
Ing. Josef Uváček  Uh. Hradiště
Eva Esterková  Hodonín
Martina Fiziová  Ostrava – Poruba
Radoslava Lacinévá   Ostrava
Lucie Kozubíková  Havířov-Město
Helena Branna  Český Těšín
Šárka Holubová   Opava
Iveta Dudová Bolatice
Iveta Lehkoživová  Rataje
Valér Göllnet  Červenka
Martin Kuba  Praha 4
Michaela Nídlová  Praha 6
Marketa Pavlasova  Praha 8
Hana Brožová  Plzeň
Jaroslav Hanzl  Hronov
Marian Kaláb Brno-venkov
Kristina Palicová Jeřabinová 331
Petra Zemanová Bor
Ing. arch. Josef Holý Brno
Aleš Poul Brno
Jaroslav Staněk Brno
Petr Václavek Adamov
Anna Vencálková Bělá pod Pradědem
Jitka Herotová Frýdek-Místek
Eva Kocichová Frýdek-Místek
Ing. Josef Surman Hodonín
Jitka Handlová Hodonín
Marcel Slabyhoud Chomutov
Jiří Smetana Jesenný
ing. Dana Sedláková Jičín
Tomas Pesr Jihlava
Milan Hrbáč Klimkovice
Ing. Emil Vraník Kroměříž
Eva Dusbabová Křenovice
Jana Ondrysková Lanžhot
Blanka Chalupníčková Liberec
Jana Waldhauserová (Hotel Koliba) Litoměřice
Kamila Veselá Litomyšl
Marie Svobodová Mor. Budějovice
Irena Bušková Nové Strašecí
Štěpánka Heliková Odolená Voda
Monika Klapilová Olomouc
Luděk Vala Ostopovice
Petr Pazderka Pelhřimov
Jana Kantorová Písek
Václava Brožková Plzeň
Martina Václavičová Plzeň
Adam Štikarovský Plzeň
Radka Bischofová Kocková Podbořany
Jiří Bayer Poříčí nad Sázavou
Helena Syblíková Praha 1
David Hanuš Praha 10
Hana Steidlová Praha 5
Lucie Trnobranská Praha 5
Ing. Alena Rustočilová Praha 9
Petra Špánová Sokolov
Veronika Pomahačová Sokolov
Jakub Jeništa/Building-Investment, s.r.o. Strakonice
Tomáš Koutecký Strakonice I.
Anna Svobodová Straky
Andrea Janovská Tábor
Pavel Mlčoch Určice
Iveta Vršecká Vodňany
Veronika Králová Znojmo
Helena Šimůnková Praha 5
Stanislava Labajová  
Ing. Šárka Tománková  
Ing. Jiří Krejiv Liberec 2
Ing. Jana Vybíralová  Brno
Petr Mácla  
Radka Abrahámková  Šlapanice
Jaroslava Vičarová  
Irena Hnidková Luhačovice

Výhercům srdečně blahopřejeme!

Reklama
Reklama

Komentovat