Obývací stěny

Obývací stěna je nábytek, bez kterého se žádný obývací pokoj neobejde. Dělíme je na klasické a moderní. Obývací stěny klasické plní funkci hlavně odkládací, výstavní, úložnou dle potřeb celé rodiny.
Obývací pokoj na 500m2!
Bílá obývací stěna

Obývací pokoj na 500m2!

Do zeleně vídeňské čtvrti Rodaun, mimo rušné centrum velkoměsta, přivedla mladý pár únava z městského ruchu a touha po zdravém prostředí, ve kterém by vyrůstaly jejich děti. Užívat si volné chvíle v kruhu blízkých a pozorovat při tom […]

Proměna obývacího pokoje
Bílá obývací stěna

Proměna obývacího pokoje

Často slýchávám hotové kovbojky o tom, co všechno napoprvé nevyšlo podle plánu a co musela rodina při rekonstrukci či zařizování podstoupit. Tady jsem se setkala s úplným opakem: „Vlastně jsem původně přišla kvůli předsíni,“ začíná […]

Feng shui a obývací pokoj
Bílá obývací stěna

Feng shui a obývací pokoj

Obývací pokoj je místem, kde rodina tráví poměrně dost času. Dá se tedy říci, že je to místnost, která velmi silně ovlivňuje to, jak se doma cítíme, jak svůj domov vnímáme a jak se nám […]

Obývací stěny

Obývací stěna je pojem, kdy vlastně klasická stěna zastaví stěnu. Celý vyplněný prostor je pohledový a vybaven všemi možnostmi odkládaní. Nejenže nám splňuje očekávání při ukládání velkého množství prádla, oblečení, ale i odkládací prostory na drobné věci. Klasické obývací stěny mají šatní skříň.

Obývací stěny - HOME bydlení

Vystavovací části poskytnou místo pro naše oblíbené kousky skla či porcelánu. Prostor zde najdeme i pro drobnější věci jako jsou např. doklady, fotky, rodinná alba. Ve stěně je vždy často místo pro vložení televizoru, videa a herních konzolí a tím se nábytek stane plně vybaveným pro kompletní rodinné účely. Oproti moderním obývacím stěnám je zkrátka širší, hlubší, vyšší.

Moderní obývací stěny

Moderní obývací stěny

Moderní obývací stěny působí spíše minimalistickým dojmem a jedná se většinou o sestavy drobnějších kusů nábytku s menším úložným prostorem. Skříňka, polička, šuplík, regál na televizor nebo police umístěná nad ní.

domov

Jsou to designové kousky nábytku splňující nejpřísnější moderní požadavky na minimalismus. Moderní obývací stěny působí vzdušným dojmem. Tyto stěny v moderních dekorech už mají lepší povrchovou úpravu, osvětlení, nebo zabudovanou elektroniku. Moderní obývací stěnu je možno sestavit z jednotlivých dílů nábytkových systémů dle prostoru a možností. Vytvoříte si sami individuální skladbu. Moderní stěny nepokryjí celou stěnu.

Home Bydlení