Reklama
Velký lexikon natíraní v exteriéru

Velký lexikon natíraní v exteriéru

Ochrana ploch a materiálů v exteriéru je velmi důležitá, neboť jsou zde vystaveny velmi náročným podmínkám. Dříve bylo důležité především dělení na ochranné nátěry dřeva a kovu. Dnes technologie umožňují plnohodnotnou ochranu dřeva, kovů, ale i plastu, omítek domů, betonu, střech z různých materiálů a podobně.

Designové podlahové zásuvky: to je konec prodlužovacím šňůrám

Designové podlahové zásuvky: to je konec prodlužovacím šňůrám

Podlahové zásuvky, které jsou součástí moderního bydlení, řeší problém s nevzhlednými prodlužovacími šňůrami i s omezeními v možnostech rozestavění nábytku a elektroniky. Podlahové zásuvky mohou přivádět nejen elektřinu, ale i audio/video nebo PC/datové kabely, případně USB nebo HDMI kabely. V místnosti nebo venku je přitom nemusíte ani zpozorovat.

Moderní víkendový dům ve tvaru T

Moderní víkendový dům ve tvaru T

Rodinný dům, nacházející se v turisty oblíbeném regionu, byl navržen jako víkendová „zašívána“ pro upracovanou městskou rodinu z Montrealu. Při jeho návrhu se architekti inspirovali dílem římského autora Gaia Plinia Secunda, jehož živé popisy dvou rozlehlých antických vil podněcují lidskou představivost a nutí k zamyšlení ohledně umístění lidských sídel v krajině.

Nová kolekce dekorativních panelů pro interiérové a exteriérové využití

Na letošní přehlídce Designblok `10 vystavuje DuPont™ Corian® novinky letošního roku – 3D / Math kolekci dekorativních panelů pro interiérové a exteriérové využití a barvy ze série Eco-Concrete s recyklovaným podílem. Instalace DuPont™ Corian® Eco-Concrete garden představuje další z možností využití všestranného materiálu DuPont™ Corian® pro exteriérové aplikace.

Počítejte se sluncem

Počítejte se sluncem

To, že nás má dům chránit před nepřízní počasí – deštěm, větrem či chladem – je nám nad slunce jasnější. Občas si však potřebujeme odpočinout i od toho, co za jiných okolností považujeme za příjemné a příznivé. Vždyť všeho moc škodí. A protože je slunce stejně samozřejmou součástí našeho života jako vítr či déšť, měl by se také

Rodinná zahrada

Rodinná zahrada

Vytvořit rodinnou zahradu, v níž vládne pohoda a kde je dobře všem věkovým kategoriím, to chce promyšlený plán jejího využití v jednotlivých etapách vývoje rodiny a samozřejmě i vzájemnou toleranci. Pokud v ní má každý alespoň kousek místa pro sebe přesně podle svých představ, bude soužití v zahradě příjemné pro všechny členy rodiny.