AGC Glass Europe

AGC rozšiřuje svoji úspěšnou nabídku skel Lacobel T na 15 módních barev

17. 06. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

AGC Glass Europe odpovídá na nové požadavky a rostoucí nároky zpracovatelů, architektů a spotřebitelů škálou kalitelných lakovaných skel Lacobel T, rozšířenou o 11 nových módních barev, které jsou k dispozici od května 2014.

Lacobel T je nyní nabízen v 15 moderních barvách a představuje výjimečný sklářský výrobek, který dokáže pozvednout každé prostředí. A co víc, jedná se o lakované sklo, které je pevné, bezpečné a odolné vůči vysokým teplotám, tepelným šokům a UV záření, a tudíž vhodné pro vnitřní aplikace i venkovní použití na fasádách.

AGC Glass Europe

AGC Glass Europe

V návaznosti na zařazení prvních 4 barev do nabídky skel Lacobel T – Cool White, Crisp White, Zen Grey a Deep Black – přistoupila nyní AGC k rozšíření barevné palety této své jedinečné škály kalitelných lakovaných skel. 11 nových barev odpovídajících současným trendům, jako je Mustard Yellow, Petrol Green, Royal Blue nebo Oyster White, abychom uvedli alespoň některé z nich, uspokojí nyní touhu architektů a designérů po zvýšení designové flexibility a neomezené kreativitě.

AGC Glass Europe

AGC Glass Europe

AGC kombinuje bezpečnost a módní odstíny

Jde o jedinou škálu lakovaných skel, kterou lze použít v náročném prostředí, ať už v interiéru či exteriéru. Tvrzené sklo Lacobel T splňuje díky svým vlastnostem požadavky na bezpečnost a odolnost. S výběrem z 15 módních barev jsou možnosti nekonečné: stolní desky, krby, obklady a mnoho dalšího. Všude tam, kde hrozí riziko tepelného šoku nemá toto lakované sklo konkurenci. Svůj nezastupitelný design a funkčnost propůjčí např. kuchyňskému prostředí zejména v okolí varné desky, zvlášť u plynových hořáků nebo v namáhaných komerčních prostorech (veřejné toalety, obchodní centra apod.).

AGC Glass Europe

AGC Glass Europe

Dokonalé sklo – dokonalá instalace

Výrobní proces AGC zajišťuje rovnoměrné nanesení laku, dodává sklu jednotný a jedinečný vzhled a zajišťuje i snadnou instalaci a údržbu. Pro profesionální instalaci skel je pod značkou AGC nabízen systém Fix-In, zahrnující kompletní škálu výrobků pro lepení skel v interiéru. Při použití poskytuje společnost AGC až 10ti letou záruku na instalované sklo.

AGC Glass Europe

AGC Glass Europe

Více informací o produktové škále naleznete na stránkách www.YourGlass.com nebo žádejte u regionálního zástupce společnosti AGC (kontakty tamtéž).
Výrobky AGC Fix-In lze objednat na www.agc-store.com nebo zakoupit také u regionálních zástupců společnosti.

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: exterier interier sklo
Sdílejte článek

Diskuze