kuchyňské pracovní desky

Kuchyňské pracovní desky Kuchyňské pracovní desky nabízejí skutečně širokou škálu variací, ze kterých si můžete vybírat. V prodejnách najdete různé tloušťky pracovních desek, různé výrobní materiály a také různé dekory pro pracovní desky do kuchyně, a tak vám poradíme, jak si vybrat co nejlépe!

Organizace kuchyně a kuchyňských doplňků
Kuchyně

Tipy od profesionálů, jak si zorganizovat kuchyni jako šéfkuchař

Pokud to s vařením myslíte vážně a rádi trávíte hodiny zkoušením nových jídel, které zapůsobí na vaše hosty, inspirujte se radami zkušených kulinářů, a pozdvihněte tak úroveň vaší kuchyně.

Stolní svítidlo na pracovním stole
Spotřebiče

Posviťte si na práci

Všichni známe ty momenty během dne, kdy pracovní morálka opadne a přijde na nás únava. Jednou z příčin může být i špatné osvětlení, to nám kromě únavy může způsobit i bolesti hlavy a zhoršení zraku. Jak si tedy posvítit na pracovní plochu, abychom měli dostatek energie celý den?

žulová deska v kuchyni
Kuchyně

Jaký materiál zvolit pro kuchyňskou pracovní desku

Dominantou každé kuchyně je pracovní deska – představuje nejvíce namáhaný a využívaný povrch. Vzhled a odolnost vůči opotřebení patří mezi základní kritéria. Pro mnoho lidí je ale důležitý také samotný materiál a jeho pravidelná údržba. Každý z nich má své výhody a nevýhody – nabízíme vám přehled těch nejpoužívanějších.

Šedá pracovní kuchyňská komoda
Kuchyně

Nejčastější chyby při plánování kuchyně

Dobře navržená kuchyň nám dokáže ušetřit plno nervů, času, ale i zabránit zbytečným kolizím při přípravě jídla. Víte, jaké jsou nejčastější chyby při jejím plánování?

LAMINÁTOVÉ DESKY patří k nejpoužívanějším materiálům, které si volíme do kuchyní na pracovní plochu. Oblíbené jsou zejména imitace dřeva, kamene a jednobarevné alternativy. Laminát dokáže odolat teplotám do 180 °C, jeho nevýhodou však je, že vzniklé poškození, jako například poškrábání nožem, nelze odstranit. Kuchyň Cora kombinuje dekory dřeva, přírodního kamene a matné šedé plochy. FOTO OBI
Kuchyně

Jaký materiál vybrat do kuchyně

Kuchyňské nástěnné panely a pracovní desky dokážou udělat i z celkem obyčejné linky mimořádně stylovou kuchyni. Kromě toho, jejich moderní a propracované povrchy vám ušetří čas věnovaný údržbě. Na výběr je nejen obrovské množství estetických dekorů, ale i funkčních materiálů.

Kuchyně Siko počítá i s ukládáním vína ve vestavěné vinárně způsobem, jaký doporučují vinaři pro zachování kvality vína. www.siko.cz
Design interiérů

Jak vytěžit z prostoru kuchyně maximum

Často malá, a přesto nároky zatížená místnost či kout v bytě čelí náporu věcí, které je potřeba logicky umístit tak, aby byly v pravou chvíli po ruce. Nejčastějším trápením při plánování, a hlavně potom práci v kuchyni bývají rohové skříně, prostory pod dřezem a spíže či potravinové skříně.

Novinky

Objevte dokonalost

Kuchyňská linka Michelle odkazuje k tradičním hodnotám dobré řemeslné práce. Její vzhled podtrhuje frézované zdobení a kontrastní úchytky v černé barvě.

obklad z kalitelného skla Lacobel T Mustard Yellow je ještě odolnější
Stavební materiály

Skleněné aplikace v kuchyni – design a bezpečné řešení

Sklo je materiálem, který moderní kuchyni vévodí, protože představuje kompromis mezi tradičním pojetím a novými designovými trendy. Díky svým přirozeným vlastnostem dokáže prosvětlit tmavé kouty, vpustit světlo do interiéru a propojit či naopak oddělit prostor pomocí skleněných příček nebo dveří. Potřebujete-li opticky zvětšit prostor, je hladký a reflexní povrch skla tou správnou volbou.

Kuchyně

Kuchyni v anglickém stylu vždy dominuje kvalitní pracovní deska

Jak poznáte pravou anglickou kuchyni? Je vyrobena z masivního dřeva a je velkoryse pojata, aby vznikl dostatek místa jak pro přípravné práce, tak pro samotné vaření. Celkový nádech a ladění anglické kuchyně odkazuje spíše k […]