Reklama
Maltovinové pojivo Multibat PLUS

Maltovinové pojivo Multibat PLUS

Multibat PLUS je maltovinové pojivo určené pro staveništní přípravu vysoce kvalitních malt pro zdění i omítání. Díky svému univerzálnímu použití nalézá uplatnění jak na dodavatelsky řešené bytové i další výstavbě, tak na malých stavbách a rekonstrukcích prováděných svépomocí.

Prvotřídní písky z Moravské Sahary jsou základem omítek a malt PROFIMIX

Prvotřídní písky z Moravské Sahary jsou základem omítek a malt PROFIMIX

Pokud nevíte, že i u nás v České republice máme poušť, vypravte se do oblasti nazývané Moravská Sahara. Výhled na písečnou pláň si můžete vychutnat při jízdě vlakem mezi stanicemi Rohatec a Bzenec-Přívoz. Tyto křemičité písky z Moravské Sahary však nevytvářejí jen zajímavou kulisu pro prázdninový výlet, ale vynikají vysokou kvalitou, a proto jsou využívány pro výrobu stavebních materiálů. Především jsou základem výrobků společnosti KM Beta, která v regionu provozuje již pět výrobních závodů.

Malta snadno a rychle

Malta snadno a rychle

Maltovinové pojivo Multibat PLUS od společnosti Lafarge Cement, a.s. je určené pro staveništní přípravu vysoce kvalitních malt pro zdění i omítání. Díky svému univerzálnímu použití nalézá uplatnění jak na malých stavbách a rekonstrukcích prováděných svépomocí, tak na dodavatelsky řešené bytové i další výstavbě.