paneláková kuchyně
Proměna maličké kuchyně byla tvrdým oříškem. Výsledek? Jako z časopisu!
Tam, kde se spojí duo Patrície Adamčíková a Diana Labošová z Lotitihome, můžete vždy očekávat perfektní výsledek. Je to tak i v případě proměny této maličké kuchyně, která byla tvrdým oříškem, ale podařilo se. Však posuďte sami.
Z rekonstrukce panelákového bytu vytěžili více než maximum
Dalo by se říct, že tento panelákový byt byl z hlediska interiérového designu původně prototypem nevkusu. Křiklavé stěny, kýčové květinové nálepky, nevkusný laciný nábytek, lesklá podlaha... Ale pak si ho vzaly do „parády“ dvě šikovné sestry a vytěžily z něj více než maximum.
Jak udělat z kuchyně srdce domácnosti?
V moderních domácnostech je trendem velká společenská místnost – denní zóna, která zahrnuje obývací pokoj, ale též kuchyni a jídelnu. V každém domě či bytě není toto řešení možné, ale i tak můžete vykouzlit z části domácnosti místo, které se stane srdcem domova – místem setkávání celé rodiny.
Panelákový byt v přírodních tlumených barvách
Výborná spolupráce mezi architektkou a klientem dala vzniknout této proměně bytu v panelovém domě. V interiéru je patrná snaha o propojení prostorů, o jejich optické zvětšení a o potlačení nepopulární panelákové dispozice.
Radikální proměna panelákového bytu z 80.let
Když se noblesa a moudrost potkají s otevřeností a nekonvenčním přístupem, není pochyb o tom, že výsledek bude korunován úspěchem.
Rekonstrukce panelákového bytu v Praze
Také v architektuře často platí ono známé přísloví o kovářově kobyle, co chodí bosa. I architekti si totiž při práci na projektech pro druhé jen těžko najdou čas na vlastní bydlení. Když je ale okolnosti […]