Typové domy

Typové domy jsou nízkoenergetické rodinné domy, které se rozdělují na montované nebo masivní. Výhody montovaných typových domů jsou zejména: velmi rychlá výstavba (tzn. již za čtyři měsíce se může budoucí majitel domu stěhovat), ekologické a zdraví nezávadné materiály, různé velikosti a dispozice domů. Výhody masivních typových domů jsou, že takové domy jsou vyrobeny z vápenopískové cihly a mají temperované stropy. Více informací o typových domech najdete v našich článcích.

Relaxační zóna
Dřevostavby

Pohodlná dřevostavba pro rodinu? Typový dům si upravili k maximální spokojenosti

Stavba, ze které už na první pohled sálá harmonie a klid. Mladá rodina se dvěma malými dětmi získala prostor, který jim mnozí můžeme jen závidět. Příjemné soukromí na dvoře s krytou terasou, venkovním ohništěm, bazénem a houpačkami.

Návštěvy domů

Manželé se rozhodli pro typový rodinný dům a nelitují

Majestátnímu domu poměrně velká rohová parcela opravdu svědčí. Otevírá vstup do ulice a příchozí vítá poklidnou silou – jako by chránila místo, kde vyrůstají další domy.

Návštěvy domů

Radostná svoboda a spokojená nezávislost v typovém domě

Osobní svoboda a nezávislost. To jsou hodnoty, jimž přikládáme v dnešní době velkou váhu a nejinak je tomu i v oblasti bydlení a samostatného života. Manželé  žili s dětmi dlouhá léta pod jednou střechou s rodiči, a i když šlo o soužití bezproblémové, přece jen postupem času přišlo na přetřes téma pořízení si vlastního bydlení.

Návštěvy domů

Slasti a strasti typového projektu

Touha po vlastním domě dřímá v mnoha z nás. Mezi snem a jeho realizací však stojí Taxisův příkop plný nejrůznějších problémů, které je nutné překonat. Tím největším bývá finanční náročnost. Proto se mnoho z nás rozhodne rezignovat na dům […]