Dřevostavby RD Rýmařov jsou ideálním domovem

13. 05. 2020 Sdílet

Dřevostavby už dávno nepatří mezi opomíjené stavby. Díky svým vlastnostem a vysokému komfortu, který rodinám nabízejí, se dnes již těší stejné oblibě jako zděné domy. Ale není dřevostavba jako dřevostavba. Nutno říci, že každý dodavatel má trochu jiné výrobní postupy, používá jinou technologii a také má různé zkušenosti. A právě zkušeností má společnost RD Rýmařov nejvíce, vždyť už je na trhu přes 50 let.

Duši jim daly stromy

Přesně v roce 1970 postavila společnost RD Rýmařov první vzorový dům. A už tehdy spočívala největší výhoda dřevostaveb v rychlosti výstavby. Během dvaceti let stálo na území republiky přes deset tisíc rodinných domů z rýmařovských hal.

V devadesátých letech vrcholila modernizace výrobního závodu a společnost se mohla zaměřit také na cizinu a nejrůznější developerské projekty. Její dřevostavby můžeme najít po celé Evropě.

V současnosti se RD Rýmařov opět soustředí hlavně na rodinné domy, které jsou nejen rychle a kvalitně postavené, ale také energeticky efektivní, což ocení každá rodina.

stavba domu

FOTO RD Rýmařov

RD Rýmařov využívá k výrobě svých dřevostaveb smrkové dřevo z jesenických lesů. Z těžbě dřeva přistupuje velmi zodpovědně. To dokazuje i certifikát PEFC o trvale udržitelném hospodaření v lesích. Ročně vypěstuje a zasadí přes 1 000 000 sazenic ročně.

Moderní technologie a komfortní bydlení

Společnost RD Rýmařov vyrábí prefabrikované panely přímo ve svých halách v srdci jesenických hor. Tento panelový systém splňuje veškeré tuzemské normy a vlastní řadu certifikátů. Je také energeticky efektivní, pyšní se vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Díky tomuto systému je stavba samotného domu na klíč velmi rychlá. Na parcelu vám přivezou obvodové stěny s termofasádou, vchodovými dveřmi i okny. A do měsíce bydlíte.

RD Rýmařov si zakládá na férovém jednání. Proto uvedená cena ve smlouvě vždy koresponduje s rozsahem dodávky. Nečekají vás žádné neočekávané vícepráce a doplatky.

Typové domy, které se vám přizpůsobí

Je libo bungalov, patrový dům nebo snad chcete skloubit výhody bungalovu a útulnost podkroví? Sendvičový systém, který RD Rýmařov používá, je velmi variabilní a poradí si s každým vaším požadavkem. Protože dům se má přizpůsobit vám a ne vy jemu.

rodinny dum

FOTO RD Rýmařov

Přesto si v katalogu dřevostaveb RD Rýmařov můžete prohlédnout typové domy, které jsou navrhovány s ohledem na požadavky moderního a úsporného bydlení. Bungalovy jsou zastoupené řadou LARGO, domy s podkrovím řadami NOVA a SOLO, patrové domy pak nejoblíbenější řadou KUBIS a ROHE s rovnou střechou. V katalogu naleznete „stálice“, jako jsou například NOVA 101 nebo KUBIS 631.

rodinny dum

FOTO RD Rýmařov

RD Rýmařov chystá představení nového domu, bungalovu LARGO 85 s obytným podkrovím. Jedná se o ideální kompromis mezi patrovým domem a nízkopodlažním domem. Potěší vás vzdušné světlé přízemí a útulné podkroví. Přečtěte si rozhovor s panem Tomášem, jak je s novým typem Larga spokojený.

A protože v RD Rýmařov vědí, že právě reference majitelů domů řeknou nejvíce, najdete jich aktuálně na webových stránkách hned přes dvacet. Mnozí majitelé se nebáli prozradit, jaké jsou jejich roční účty za celkový provoz domu, jak probíhala samotná výstavba domu a jak jsou celkově spokojení se společností RD Rýmařov. A přesně takové reference jsou ty nejlepší. Protože vám pomohou v rozhodování o novém domově!

bungalov

bungalov FOTO RD Rýmařov

ZDROJ: PR článek společnosti RD Rýmařov

Kategorie: Dřevostavby
Tagy: bungalovy drevena stavba Sendvičový systém typové domy
Sdílejte článek