Elegance nejen pro vaši koupelnu

14. 08. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Žebříkové radiátory jsou dnes neodmyslitelnou součástí skoro každé koupelny. Jejich design, provedení, povrchová úprava se stále přizpůsobuje aktuální trendům. Díky tomu se žebříkové radiátory používají nejen do koupelen, ale umísťují se i do chodeb, šaten, […]

Žebříkové radiátory jsou dnes neodmyslitelnou součástí skoro každé koupelny. Jejich design, provedení, povrchová úprava se stále přizpůsobuje aktuální trendům. Díky tomu se žebříkové radiátory používají nejen do koupelen, ale umísťují se i do chodeb, šaten, kuchyní atd.

 

Koupelnové radiátory PMH se řadí mezi kvalitní české výrobky. Vynikají svou kvalitou, neotřelým designem, a různorodostí povrchových úprav.

Kronos: konstrukce tohoto radiátoru nabízí výhodu jednoduchého zavěšení ručníků ze strany.

Rosendal:
tento radiátor je doplněn háčky pro snadné zavěšení ručníků. Vhodný nejen do vaší
koupelny, ale i do kuchyně, chodby či předsíně.

Pegasus:
neotřelý design radiátoru s možností mnoha povrchových úprav.

KRONOS ROSENDAL PEGASUS


www.pmh-co.cz

Firma PALME nabízí pro vaši koupelnu kvalitní technické zpracování, rozměrovou různorodost, dokonalý design a možnost atypického, nadstandardního řešení. Každá série ze sprchového programu PALME se liší především svým designem, zpracováním pantů, úchytů i možností dodatečné nabídky.

Série Piana

Série Piana navázala na úspěšnou sérii Piana Slide. Překvapí zajisté výška až do 3 000 mm, díky níž tato série nalezne uplatnění i v interiéru.Série Avito Pro

Sprchový kout ze série Avito Pro těží z technických parametrů a designu série Avito. Navíc nabízí různé možnosti uchycení. Lze zvolit uchycení buď do zdi (tzv. neviditelný spoj), nebo na zeď pomocí speciálního profilu o šířce 14 mm.

Preja Ego
Série Preja Ego v sobě skloubila myšlenku netradičního designu, maximálního využití prostoru a technické dokonalosti. Její výhodou je i možnost dodání celé koupelny v jednotném designu včetně akrylové vany, vaničky a nábytkového umyvadla od firmy Polypex.


www.palme.cz
 

Kategorie: Koupelny Novinky Styl
Tagy: elegance koupelna koupelnové radiátory
Sdílejte článek

Diskuze