Aktuální trendy v tapetování podle GLIX.cz

31. 10. 2018 Sdílet

I tapety u vás doma mohou být odrazem vašeho vkusu a přinášet umění prostřednictvím stěn. A právě v tom vám pomohou výrobci tapet exkluzivně na GLIX.cz - Arthouse, ohpopsi, Komar, Feathr či MindTheGap, které obohatí váš domov a okouzlí vaše hosty.

Moderní motivy aneb co je IN

Mezi nejpopulárnější typy tapet patří moderní geometrické tvary a fototapety, které vás jediným pohledem zanesou do jiného světa. Díky tapetám můžete mít doma přírodu, ale také se ocitnou uprostřed velkoměsta. Zajímavé jsou i na oko vystupující tapety 3D. Pokud chcete tapetu v barvě roku 2018, poohlédněte se po široké nabídce tapet s fialovými odstíny.

Jednoduše a kvalitně

Obavy ze samotné aplikace mohou jít stranou, moderní tapety se snadno aplikují a ani následné odstranění není problém! Není nutné zvát tapetáře, vyzdobit si pokoj nádhernou tapetou zvládnete snadno sami. Součástí každé tapety je návod krok za krokem, navíc nabídka veškerého příslušenství jako např. speciálních lepidel, stěrek či kartáčů je v e-shopu samozřejmá. A výsledek bude vypadat profesionálně i díky kvalitnímu provedení tapet od předních dodavatelů firmy GLIX.cz.

Inspirativní Arthouse

Proměňte bílé stěny v atraktivní designový doplněk a získejte atmosféru opravdového domova, kde se budete cítit dobře. Trendy design značky Arthouse může do vašeho domova přinést vintage styl, glitry, a pro děti třeba princezny či závodní auta. Do této značky se snadno zamilujete, získá si vás originálním stylem a současně příjemně překvapí svou cenou.

Ohpopsi? Wow!

Již dvacet let tato britská značka těší své zákazníky luxusní kvalitou svých produktů, o které pečuje od návrhu až po tisk a balení tapet. Tapety ohpopsi budou nepřehlédnutelnou dominantou každého pokoje, který si podmaní svou krásou. Proměna vašeho pokoje ve vaše království je jedinečnou schopností, kterou ohpopsi zvládá na jedničku.

Léty prověřená kvalita značky Komar

Německá značka Komar patří mezi nejoblíbenější výrobce tapet. Již od roku 1967 těší své zákazníky širokým výběrem atraktivních vzorů a vysokou kvalitou provedení, ve které se odráží německá preciznost. Tapety Komar dodají vašemu bytu vlastnosti hřejivého domova, kam se budete rádi vracet.

Feathr: Méně dekorací, více umění

Skandinávská značka Feathr je nepřehlédnutelná díky svým oslňujícím designům, proto neunikla pozornosti ani porotcům v mnoha mezinárodních soutěžích. Feathr přináší do vašeho doma pravé umění, tapeta nemusí být jen ozdoba zdi! Feathr design – váš styl, váš domov.

Individualita tapet MindTheGap

Prémiové tapety MindTheGap jsou výrazem umělecké svobody a individuality, která se rodí v Transylvánii pod rukama zkušeného týmu MindTheGap. Unikátní styly, antika, vintage či vzájemné kombinace, to může být vaším manifestem. S MindTheGap získáte revoltu pro váš byt.

Univerzálnost použití tapet

Líbí se vám nádherné vzory tapet, ale nemáte žádnou vhodnou zeď pro jejich umístění? Nevadí! Tapety totiž můžete také umístit na jakékoliv pevné hladké povrchy, nábytek či dveře. Vzhledem k voděodolnosti tapet je můžete použít také v koupelně, co třeba z vnější strany sprchového koutu či na staré nevzhledné dlaždičky?

ZDROJ: PR článek společnosti GLIX DECO s.r.o.

Kategorie: Trendy
Tagy: fototapety geometrické tvary tapety
Sdílejte článek