Bláznivé psí boudy od světových architektů

Bláznivé psí boudy od světových architektů

08. 08. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Pes je nejlepší přítel člověka, a proto si i psi zaslouží moderní bydlení. Této myšlenky se chopilo třináct světových architektů a vytvořili pro psy kolekci originálních příbytků. Pokud se vám některý zalíbí, můžete si zdarma […]

Pes je nejlepší přítel člověka, a proto si i psi zaslouží moderní bydlení. Této myšlenky se chopilo třináct světových architektů a vytvořili pro psy kolekci originálních příbytků.

Pokud se vám některý zalíbí, můžete si zdarma stáhnout plány a návody a sami postavit pro svého čtyřnohého mazlíčka moderní architekturu od slavného autora!

Bláznivé psí boudy

Bláznivá psí bouda

Psí bouda by se mohla zdát jako triviální zadání pro zkušené architekty, ale i těm dala pěkně zabrat. Kenya Hara, autor celého projektu, přidělil každému psa jiné rasy, pro kterého bylo potřeba vymyslet moderní bydlení ušité na míru.

Bláznivá psí bouda

Bláznivá psí bouda

Aby to nebylo jednoduché, byla základním požadavkem i konstrukce natolik jednoduchá, aby si ji dle plánů mohl sestavit každý z nás.

Bláznivá psí bouda

Na boudách je i tak jasně znát, že jednotliví architekti ctili své vize a filosofie, které určují i podobu jejich velkých projektů. Tyto psí boudy tak můžete brát jako originálního průvodce současnou světovou architekturou.

Bláznivá psí bouda

 

Bláznivá psí bouda                                                          

Projekt se jmenuje Architecture for dogs a těchto třináct psích příbytků má být pouhý začátek. Keny Hara doufá, že se myšlenka moderního bydlení pro mazlíčky ujme a brzy se rozšíří počet zajímavých nápadů.

Bláznivá psí bouda

Fakt, že pro svůj projekt získal hned na začátku i architekty z ateliéru MVRDV, kteří patří mezi nejvíce oceňované, snad přesvědčí i další špičkové architekty a my se můžeme těšit na velký výběr té nejlepší architektury pro naše psy.

Bláznivá psí bouda

Stáhněte si zdarma plány a návody na stránkách www.architecturefordogs.com a pokud se pustíte do stavby, nezapomeňte poslat fotografii výsledku!

-vb-

zdroj: architekturefordogs.com

Kategorie: Trendy
Tagy: architektura bouda design pes psy
Sdílejte článek

Diskuze