Video: Mladá rodina zrekonstruovala starý školní autobus a udělala si z něj pojízdný domov

10. 07. 2024
Diskuze (0)
Sdílet

Přestavba starých vozidel na pojízdné domovy se stává čím dál populárnější, zejména mezi mladými páry a rodinami toužícími po dobrodružství. Jedním z takových párů jsou Luke a Rachel, kteří se rozhodli přeměnit starý školní autobus na svůj nový domov.

Poprvé slyšeli o možnosti přestavby školního autobusu od svého přítele. Přestože o této možnosti dříve nevěděli, rychle se pro ni nadchli a během dvou měsíců koupili svůj vlastní autobus. Přestavba trvala rok a půl, během kterého si většinu prací provedli sami. Luke měl zkušenosti s řemeslnými pracemi, což jim velmi pomohlo.

Výbava a pohodlí

Autobus je vybaven tak, aby poskytoval maximální pohodlí. Kuchyně je prostorná a umožňuje Rachel, bývalé pekařce, pohodlně vařit. Obývací prostor je multifunkční se skládacím stolem a gaučem, který se dá přeměnit na postel. Autobus je zcela nezávislý na síti díky solárním panelům na střeše.

Život na cestách

Život na cestách jim umožnil poznávat různé části krajiny a učit jejich malou dceru novým věcem. I přesto, že se zdálo odvážné cestovat s malým dítětem, jejich dcera se rychle přizpůsobila a užívá si dobrodružství.

Jejich příběh a jak vše probíhalo, si můžete prohlédnout ve videu níže:

FOTOGALERIE

Text: Juraj Koreň
Foto: youtube.com/Living Big In a Tiny House
Zdroj: youtube.com/Living Big In a Tiny House

Kategorie: Návštěvy domů
Tagy: architektura bydleni design rekonstrukce
Sdílejte článek

Diskuze