Dětské koberce

Dětské koberce které vaše děti zaujmou

13. 05. 2020 Sdílet

Na následujících řádcích Vám představíme několik tipů, které naleznete v naší nabídce. Koberců, se kterými se vy i vaše děti zabavíte, nabízíme hned několik. Nejoblíbenější, jsou velké koberce se silnicí.

Dětské koberce

FOTO KOBERCE BRENO

LITTLE VILLAGE – Tento koberec představuje dokonalé hřiště pro každé dítě, s městečkem cestami a parkovišti. V naší nabídce ho najdete jako kusový koberec v rozměrech 100×165 cm a 200×140 cm. Na našich prodejnách je k dispozici i metrážní provedení v šířích 300 a 400 cm. Promění tak dětský pokoj ve velké dětské hřiště, se kterým si vaše ratolesti vydrží hrát do nekonečna.

Dětské koberce

FOTO KOBERCE BRENO

BIG CITY – Zatímco koberec LITTLE VILLAGE vyobrazuje spíše maloměsto, tento koberec vyobrazuje velkoměsto se vším všudy. Nechybí zde hasičské stanice, nemocnice, čerpací stanice, parkoviště, obchody ani spousta silnic. Stane se tak zaručeně domovem pro každého správného kluka se spoustou autíček. V naší nabídce je k dispozici jako kusový koberec opět v rozměrech 100×165 cm a 200×140 cm. Na našich prodejnách je k dispozici i metrážní provedení v šíři 400 cm.

Dětské koberce

FOTO KOBERCE BRENO

PLAYTIME – Další z řady dětských koberců, tentokrát určený hlavně pro kluky. Kombinací spousty silnic a železnice promění dětský pokoj v ráj piráta silnic či strojvedoucího. K dostání jako kusový koberec ve variantách 100×165 cm, 200×95 cm a 200×140 cm.

Dětské koberce

FOTO KOBERCE BRENO

SWEET TOWNTentokrát něco pro holky. Sweet Town si zamiluje každá princezna. Kloubí spousty malebných domečků a obchůdků se sladkostmi, se spoustou růžových silnic. Tento koberec vykouzlí z pokojíčku vaší princezny nádherné království. K dostání jako kusový koberec ve variantách 100×165 cm a 140×200 cm.

Všechna tato domácí dětská hřiště jsou dětem uzpůsobena v každém ohledu. Díky použití polyamidových vláken v kobercích mají koberce vysokou odolnost vůči oděru a vysokou odolnost vůči chemikáliím. Snadno se udržují a při případné nehodě se snadno vyčistí.

Koberce poskytují díky úpravám i značnou odolnost proti uklouznutí, aby se předešlo většině pádů a následným zraněním. Když už se přeci jen nějaká nehoda stane a vaše dítě upadne, tyto koberce slouží jako tlumič, aby změkčili dopad a opět pomohli předejít zranění. Dokonce je lze použít i v kombinaci s podlahovým topením. Jediné, na co tak budete muset dávat pozor bude, aby si váš rošťák neprodřel kolena ve svátečních kalhotách.

Pokud chcete podpořit rozvoj vašeho dítěte a máme zajímavé návrhy i v tomto ohledu:

Dětské koberce

FOTO KOBERCE BRENO

WORLD MAP – Tento koberec je ideální pro všeobecný rozhled malých badatelů. Vyobrazuje mapu světa s typickými prvky pro každou oblast. Najdete zde například tučňáky na Antarktidě, Sochu svobody a raketoplán v USA nebo klokany, medvídka koalu a Operu v Sydney v Austrálii. Váš malý génius si tak snadno a zábavným způsobem přiřadí známe obrazy k určité oblasti. K dostání v provedení 76,5×117 cm.

Dětské koberce

FOTO KOBERCE BRENO

SAFARI – Další dětský koberec, podporující vzdělávání malých dětí. Tento koberec se hravou formou snaží, pomoci malým dětem s výukou písmen a číslic. Kombinuje motivy afrického safari, africká zvířata, spoustu barev a hrací plochu s písmeny a čísly. Je jen na vás, jakou hru s tímto krásným kobercem vymyslíte. K dostání v provedení 76,5×117 cm.

A pokud si přejete pouze zkrášlit dětský pokoj a nezaujala vás žádná z předchozích možností, nabízíme i velký výběr různých dalších motivů, ze kterých si jistě vyberete.

Nechte se tedy inspirovat k nejvhodnějšímu doplňku pro vaše dítě a ideálně, vezměte své ratolesti sebou. Oni přeci vědí nejlépe co se jim líbí.

ZDROJ: PR článek společnosti KOBERCE BRENO

Kategorie: Trendy
Tagy: dětské koberce Kusové koberce
Sdílejte článek