Ekologické pečicí formy: super výrobky pro zdravé pečení a zapékání

16. 03. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Novou generaci výrobků s nepřilnavým keramickým povrchem, který zaručuje skutečně zdravé vaření, uvádí na náš trh renomovaná belgická firma GreenPan.

Kromě ekologických pánví dostupných v širokém sortimentu a vyrobených z materiálu, který neohrožuje zdraví ani přírodu, se v polovině září na náš trh dostanou produkty vhodné na pečení a zapékání v kolekci Dubai (název kolekce byl inspirován loňským celosvětovým zasedáním v Dubai, věnovaném úspoře energie a zdravému způsobu života). Zahrnuje sadu nádob s povrchem THERMOLON, který vyhoví svou zdravotní nezávadností a snadností použití i údržby jak profesionálním, tak i domácím kuchařům.

Hitem je zapékací mísa na lasagne (lze v ní ovšem zapékat širokou škálu potravin slaných i sladkých), v kolekci dále nalezneme i formu na biskupský chlebíček, pekáč i plech obdélníkového či kulatého tvaru.
Tato nabídka je vhodná pro všechny, kdo pečují o své zdraví a chtějí nejen používat zdravé suroviny, ale také vařit na zdravém nádobí. S výrobky GreenPan, a konkrétně novou kolekcí Dubai mohou i zdravě péct, zapékat a grilovat.

A čím jsou výrobky GreenPan tak unikátní? Nepřilnavý keramický povrch THERMOLON™ neobsahuje žádné fluorované látky (PTFE, PFOA), při jeho výrobě je spotřebováno méně energie a navíc je téměř nemožné jej přehřát, takže ani při zahřátí nad 260°C neuvolňuje toxické výpary ani karcinogenní látky, tak jako běžné nepřilnavé povrchy. Snáší vysoké teploty, a technologické zpracování výrobků umožňuje, aby pečené či zapékané jídlo bylo křehké a křupavé. Kolekce Dubai, ale i široký sortiment dalších výrobků GreenPan je v Čechách dostupná v prodejnách Potten & Pannen a na jeho e-shopu www.vasekuchyne.cz.

Více na www.pottenpannen.cz

Kategorie: Trendy
Tagy: domácí spotřebiče keramika trendy v bydlení
Sdílejte článek

Diskuze