GOLD INNOVATION AWARD 2010 pro kolekci spotřebičů designéra Karima Rashida

06. 08. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Kolekce špičkových spotřebičů Gorenje, navržená Karimem Rashidem, získala zlaté ocenění Produktové inovace na Design Awards 2010 ve Velké Británii. Design Awards je platformou podporující excelentní design v domácnosti, organizovaná vydavateli Designer magazine a podporovaná více než 30 hlavními výrobci domácích spotřebičů ve Velké Británii.

Ocenění oslavuje produkty s excelentním designem a špičkovými inovacemi. Nezávislý panel hodnotitelů doslova nadchla kolekce Gorenje od Karima Rashida. Trouby, digestoře, varné desky s typicky Karimovými křivkami a odvážnými barvami. Působivá luxusní kolekce spotřebičů přináší dotek světla do moderních kuchyní a nezapomenutelný zážitek pro všechny smysly.

„Jsem poctěn, že obdržím toto ocenění spolu s Gorenje. Gorenje skutečně fandí opravdovým inovacím a to mi umožňuje zhmotnit mé nápady. Nechci jenom tvořit další spotřebiče, ale chci vytvářet právě takové, které samy promění prostředí kuchyně. Chci používat barvy, zatímco mnozí se barev v domácnosti bojí, zvláště pak v kuchyni. Proto jsem navrhl minimalistickou troubu s jemnými, oblými okraji a vertikálním madlem s barevně proměnlivým LED prosvětlením. To je způsob, jak přinést barvy do kuchyně. S touto kolekcí si může každý vybrat barvu v kuchyni a personalizovat tak svůj život. Jedná se o objekt založený na náladě, objekt je sám zážitkem,“ říká Karim Rashid.
Karim Rashid je oceněným průmyslovým designérem, který realizuje projekty pro stovky klientů po celém světě. Spojení s Gorenje bylo úžasnou možností k podpoře dlouholeté Karimovy touhy: představit design ve své jednoduchosti, v každodenních předmětech jako jsou právě domácí spotřebiče, spojit jeho představivost s pokročilou technologií a tak vytvořit luxusní kolekci domácích spotřebičů, které budou nezapomenutelným zážitkem pro všechny smysly. Oceněná kolekce je určena náročným zákazníkům, obdivovatelům excelentního designu a nadčasového půvabu.

www.gorenje.cz

ZDROJ: Gorenje

Kategorie: Trendy
Tagy: design domácí spotřebiče
Sdílejte článek

Diskuze