Správný lustr dodá interiéru šmrnc

10. 02. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Chybí něco vašemu interiéru a nemůžete přijít na to, co to je? A jaká máte svítidla? Pokud jen nějaká obyčejná nebo nezajímavá, či dokonce hodně nevkusná, není divu, že nemá pokoj tu správnou jiskru. Lampy a lustry nejsou jen funkční věcí, ale také designovým doplňkem a měli bychom jim věnovat stejnou pozornost, jako všemu ostatnímu zařízení.

Co brát v úvahu při výběru

Výběr lustru do pokoje závisí na architektonickém řešení objektu, zvolenému nábytku a stylu, který se nám líbí. To vše musíme při nákupu zohlednit. Výběr je dnes tak velký, že v každé kategorii si určitě najdete to pravé svítidlo, někdy je ale třeba hledat o něco déle a nevzdávat to. Lustr kupujeme na roky, ne-li desítky let, proto by nějaká ta koruna neměla hrát roli, je lepší si připlatit za něco, co nás nadchlo, než se roky dívat na nezajímavé svítidlo a říkat si, že „tamto by bylo lepší“.

Specifika jednotlivých místností

Každý pokoj má svá specifika a proto není nutné mít všude stejná světla. Naopak, žádoucí je individuální výběr. Musíme si uvědomit, kam se svítidlo umístí, a zda má poskytovat rozptýlené světlo, orientační světlo nebo sloužit ke čtení a práci. Každá místnost má proto většinou osvětlení z několika zdrojů. Vezměme si třeba ložnici. Zde budeme potřebovat minimálně hlavní lustr do ložnice a lampičky k posteli, ale mnohdy i další svítidla jako noční světlo podle řešení místnosti a jejího rozsahu.

201309191528280

Kde najdete velký výběr

Obrovský výběr vás čeká v obchodě www.profisvitidla.cz. Najdete zde jednoduché druhy svítidel i opravdové skvosty pro celý váš dům nebo firmu. Světla nástěnná, stropní, závěsná, lampy a mnoho dalšího jsou přehledně řazeny a vy můžete pohodlně vybírat z domova nebo kanceláře. V nabídce je osvětlení interiérové i venkovní, bodovky, vánoční světla, průmyslová a kancelářská svítidla i samotné žárovky. Některé produkty koupáte levněji v akci, a pokud hledáte něco od konkrétního výrobce, také je zde ta možnost.

Křišťálová svítidla Luxera

Určitě vás nadchnou svítidla Luxera. Konkrétně jejich křišťálové lustry stojí minimálně za prohlédnutí. Pod pojmem křišťálový lustr si ale nesmíte představit nemoderní přeplácané svítidlo, které znáte například ze zámeckých prohlídek. Tyto jsou v moderním atraktivním designu a stanou se klenotem místnosti, kam je umístíte. Neobvyklé tvary a provedení vás uvedou v úžas a možná si nějaký pořídíte, i když jste o této možnosti předtím ani neuvažovali.

18030big

ZDROJ: PR článek společnosti profisvitidla.cz s.r.o.

Kategorie: Novinky Rady a Tipy
Tagy: design lustr osvetleni svetlo
Sdílejte článek

Diskuze