stěna Sigma

Skleněná krása v interiéru

03. 09. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Hledáte funkční řešení, které vám opticky zvětší prostor interiéru, ale zároveň poskytne dostatek soukromí? Opravdovým skvostem, který bude nejen funkční, ale bude také hezky vypadat, jsou celoskleněné příčky. Nabízí dostatečně variabilní řešení i luxusní vzhled. […]

Hledáte funkční řešení, které vám opticky zvětší prostor interiéru, ale zároveň poskytne dostatek soukromí? Opravdovým skvostem, který bude nejen funkční, ale bude také hezky vypadat, jsou celoskleněné příčky. Nabízí dostatečně variabilní řešení i luxusní vzhled. Pojďte se přesvědčit…

Celoskleněné stěny jsou systémy skleněných panelů, které jsou usazeny do kvalitního nerezového kování. Tvoří je buď samostatné fixní skleněné dílce, dveře v posuvném, či otočném provedení nebo také velice často kombinace těchto prvků. Celoskleněné příčky do interiéru, na rozdíl od klasických zděných příček, pustí dostatek světla a dovolí jeho šíření v celém prostoru. I přes oddělení dílčích místností, zachovávají jejich plné optické propojení. V případě velkých prostor pak lze pomocí těchto skleněných příček snadno vytvořit několik menších místností či zákoutí, v nichž bude každý mít své soukromí. Díky skleněným stěnám J.A.P. tak snadno změníte vzhled daného interiéru, který pak bude působit lehkým, vzdušným a prostorným dojmem.

stěna Gama

celoskleněná stěna, typ Gama, Grafosklo motiv Magnolia, foto zdroj J.A.P.

Celoskleněné stěny J.A.P. jsou vyráběny z vysoce odolného kaleného skla, jejich užití v domácnosti je tedy naprosto bezpečné. „Výhodou našich celoskleněných stěn je jejich stavebnicový systém umožňující variabilní poskládání jednotlivých prvků – tedy skleněných dílců, nerezových komponent či jednotlivých typů otevírání dveří. Variabilní je i volba designu skla. Líbí se vám čiré sklo nebo naopak elegantní průsvitné satináto? Vybrat si lze i barevné planibel či designové Grafosklo, do kterého lze zatavit oblíbenou grafiku, fotografii či látku. Celoskleněná stěna tak může skvěle ladit se zbytkem výzdoby interiéru. Záleží tedy pouze na vás a zvoleném charakteru prostor – popřípadě důrazu na intimitu, kterou chcete pro určité místnosti zachovat. Tato možnost volby rozmanitého vzhledu výplně, aby stěna byla co nejoriginálnější, je jednoznačnou výhodou celého skleněného systému J.A.P.,“ uvádí pan Petr Paksi, výkonný ředitel J.A.P., přerovské společnosti, která se výrobou skleněných prvků do interiéru zabývá.

stěna Sigma

typ Sigma, Grafosklo, motiv Shy, foto zdroj J.A.P.

Zábavná hra pro dospělé
Pro milovníky kombinování a ladění interiéru jsou celoskleněné stěny J.A.P. to pravé. Na výběr je totiž velké množství variant uspořádání skel i ostatních komponent. Vždy je také potřeba dodržet přesný postup, aby výsledek byl co nejreprezentativnější. „Volbu správného uspořádání a vyplnění daného prostoru tak, aby co nejvíce odpovídal vašim představám a potřebám, vám usnadní deset námi předpřipravených typových modelů celoskleněných stěn. Díky nim si jednoduše určíte, zda je nejlepší zvolit pouze fixní příčku nebo variantu celoskleněné stěny s dveřmi v otočném, posuvném nebo kyvném provedení. A také, zda součástí takového systému budou i boční či horní světlíky,“ říká pan Paksi.

stěna Ypsilon

typ Ypsilon, sklo planibel bronz, foto zdroj J.A.P.

Pro ještě lepší představu o tom, jak bude vámi vybraná celoskleněná stěna vypadat, přišla společnost J.A.P. s jednoduchým řešením – zhotovením komplexního 3D modelu vybrané celoskleněné stěny, a to včetně všech úchytných komponentů, spojek a kování. Výběr typu celoskleněné stěny se tak podstatně zjednodušil. Díky této službě tak ve finále bude nejtěžším bodem pouze vybrat si ten nejlepší design skla pro daný interiér.

stěna Kappa

typ Kappa, Grafosklo, motiv Birch 199, foto zdroj J.A.P.

Sklo ruku v ruce s nerezem
Lesklé povrchy celoskleněných stěn J.A.P. v čiré či designové variantě skla skvěle doplní elegantní nerezové kování a úchytné komponenty. „Abychom nabídli skutečně do detailu dotažený produkt, připravili jsme ucelenou kolekci komponentů ve velmi kvalitním broušeném nerezu. Podle typu zvoleného způsobu otevírání dveří lze volit typ kliky – v nabídce jsou designové kulaté i hranaté tvary klik s rozetou v provedení se zámkem nebo i bez, popřípadě madel nebo misek, které se hodí spíše pro posuvný typ dveří,“ uvádí pan Paksi.

Oživte interiér zajímavým doplňkem, který nejen zútulní daný prostor, ale dodá mu jedinečný šmrnc, který vám budou všichni závidět!

“J.A.P.“ spol. s.r.o.
Nivky 67
750 02 Přerov
jap@japcz.cz
www.sklenenastena.cz

ZDROJ: “J.A.P.“ spol. s r.o.

Kategorie: Design interiérů
Tagy: interier sklo steny
Sdílejte článek

Diskuze