Axor

Hlasujte za nejlepší návrh koupelny

12. 08. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Jste fanouškem designu a dobré architektury? Hlasujte za nejlepší návrh koupelny Axor H2O story. Online hlasování veřejnosti pro tento ročník soutěže potrvá jen do konce srpna 2013. Do druhého ročníku Axor H2O story se zapojili […]

Jste fanouškem designu a dobré architektury? Hlasujte za nejlepší návrh koupelny Axor H2O story. Online hlasování veřejnosti pro tento ročník soutěže potrvá jen do konce srpna 2013.

Do druhého ročníku Axor H2O story se zapojili studenti architektury a designu na vysokých technických a uměleckých školách a univerzitách z České a Slovenské republiky. Jejich úlohou bylo zpracovat toto téma: voda v designu ǀ dejte vodě tvar.

Jak si se soutěžním zadáním poradili, zjistíte na webové stránce www.h2ostory.cz, kde také probíhá hlasování veřejnosti.

Autor díla, které získá nejvíce hlasů veřejnosti, bude mít možnost zúčastnit se týdenní stáže u značky Axor v Německu, kde se seznámí s vývojem a výrobou nových produktů. Veškeré cestovní výdaje hradí vyhlašovatel soutěže.

Hlasování veřejnosti potrvá do 31. 8. 2013.

Vítěz online hlasování spolu s vítězem hlasování odborné poroty bude slavnostně vyhlášen na výstavě Designblok 2013 v Praze.

Do online hlasování se můžete zapojit ZDE.

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: axor design Doplňky do koupelny koupelna soutěž
Sdílejte článek

Diskuze