Lehkost v bílé barvě a chromu

28. 04. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Čistá, jasná a smyslná – tak se představuje nejnovější linie výrobků značky Hansgrohe. Svěžest a čistota bílé barvy koresponduje s lesknoucím se chromem. Každé ráno, každý večer se koupelna promění ve smyslný svět plný zážitků.

Nová smyslnost v koupelně nese jméno PuraVida. S inovativním nadstandardním vybavením, skulpturálním vzhledem a novým povrchem z bílého chromu vnášejí armatury a sprchy do koupelny novou dimenzi. Progresivní design přesvědčuje poroty četných mezinárodních soutěží v designu. PuraVida spojuje komfort, půvab a intuitivní jednoduchost obsluhy pro vaši příjemnou koupel.

„Lidé stále více vnímají koupelnu jako životní prostor,“ říká Tom Schönherr z designérské kovárny Phoenix Design. S výrobkem PuraVida se do koupelny dostal „smyslově pochopitelný, poetický design plný citu a radosti ze života“.

Armatury a sprchy skutečně budí pozornost díky emocionálně-smyslnému vedení linií a nové variantě povrchu: mimořádná kombinace barev bílá a chrom jako symbol čistoty, lehkosti a krásy.

Princip dvou materiálů
Dva rozdílné povrchy materiálů plynule splývají a nechávají zářit lesklý chrom a čistou bílou barvu. Umožňuje to inovativní postup výroby podobný výrobě v manufakturách. Po pochromování následuje přesné, kvalitní nanášení práškového laku.

Rodina výrobků PuraVida zahrnuje armatury pro umyvadla, vanu a bidet, ruční, horní a boční sprchy. Z vhodně vytvořené keramiky a koupelnového nábytku (Duravit) vyplývá perfektně sladěný exkluzivní koupelnový program PuraVida.

Vnitřní technika je šetrná k životnímu prostředí
Inovativní funkce zajišťují komfort v koupelně. Úhel vodního proudu umyvadlových baterií zvolíte jednoduše tlakem prstů na nastavitelný perlátor a zabráníte nepříjemnému stříkání v umyvadle. Jako klidný, jasný laminární proud teče voda do umyvadla. Průtok vody je díky technologii Hansgrohe EcoSmart omezen na přibližně 5 litrů za minutu. To šetří životní prostředí i peněženku.

Masáž pod sprchou
XXL komfort při sprchování nabízejí velkoplošné horní sprchy o šířce ramen s technologií Hansgrohe AirPower pro perličkový vodní proud obohacený vzduchem. U ručních sprch můžete přepínat mezi dvěma druhy vodního proudu, které ovládáte stisknutím tlačítka přes novou funkci EasyClick. Rovněž nová je funkce Caresse. Ta víří pět vodních proudů do plynulých vln s příjemným masážním účinkem.

Objevte svět PuraVida interaktivně ve web speciálu na adrese www.hansgrohe.cz/puravida

Kategorie: Koupelny
Tagy: design koupelna
Sdílejte článek

Diskuze