Nové trendy v koupelnách

23. 04. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Ze Skandinávie se u nás stále více prosazují nové trendy v bydlení. V zemích s vrozeným citem pro přírodu a životní prostředí zakomponovali do běžného užívání v domácnostech další novinku, na kterou není v současnosti […]

Ze Skandinávie se u nás stále více prosazují nové trendy v bydlení. V zemích s vrozeným citem pro přírodu a životní prostředí zakomponovali do běžného užívání v domácnostech další novinku, na kterou není v současnosti ve zbytku světa nikdo zvyklý –  automatickou (bezdotykovou) vodovodní baterii.

 

Všichni už máme nějaké zkušenosti z bezdotykovými bateriemi, ale jen málo z nás někdy vyzkoušelo tento druh vodovodních baterií i v domácnosti. Přitom výhody používání bezdotykových baterií v domácnostech jsou zcela zřejmé. Vždyť hlavními vlastnostmi, kterými se může tento druh armatur pochlubit je snadné používání, minimální údržba, výrazné zlepšení hygienických návyků všech členů domácnosti a v neposlední řadě i výrazné snížení spotřeby vody. U těchto druhů vodovodních baterií můžeme mluvit až o 60% snížení spotřeby vody oproti běžným pákovým bateriím při zachování běžného komfortu s jejich používáním.

Tuto novinku s názvem Vienda na náš trh dodává firma Oras a doporučená cena této bezdotykové baterie je včetně DPH  4.990,- Kč. (www.oras.com)  

 

 

Kategorie: Koupelny Novinky Trendy
Tagy: koupelna trendy v bydlení
Sdílejte článek

Diskuze