Vyhrajte luxusní toaletu Geberit AquaClean 8000plus

04. 10. 2013
Diskuze (2)
Sdílet

Stavíte nebo renovujete koupelnu? Pak je právě pro Vás určena soutěž, kterou připravila společnost Geberit pro své zákazníky. Pořiďte si výrobky Geberit v hodnotě minimálně 3000 Kč pro vlastní potřebu v kterékoliv prodejně v České […]

Stavíte nebo renovujete koupelnu? Pak je právě pro Vás určena soutěž, kterou připravila společnost Geberit pro své zákazníky. Pořiďte si výrobky Geberit v hodnotě minimálně 3000 Kč pro vlastní potřebu v kterékoliv prodejně v České republice a můžete se zapojit do soutěže o luxusní toaletu Geberit AquaClean 8000plus a další zajímavé ceny.

Geberit AquaClean 8000plus představuje špičkové propojení toalety a bidetu s mnoha užitečnými a příjemnými funkcemi.

Geberit AquaClean

Geberit AquaClean 8000plus s ovládacím tlačítkem splachování Geberit Sigma50

Jakmile usednete na toaletu AquaClean 8000plus, uvede se do chodu odsávání pachů. Nepříjemný zápach se odsává přímo z WC mísy a nemůže se tak dále šířit místností. Jediným zmáčknutím tlačítka spustíte sprchu, která Vás beze zbytku očistí sytě měkkým proudem vody ohřátým na tělesnou teplotu. Každý uživatel si může sám regulovat intenzitu a teplotu vody či nastavení trysky.

AquaClean

Jakmile usednete na toaletu, uvede se do chodu odsávání pachů. Jediným zmáčknutím tlačítka spustíte sprchu, která Vás očistí měkkým proudem vody.

Proud teplého vzduchu Vás nakonec jemně a šetrně osuší. Každý uživatel to vnímá jinak, proto je možné všechny funkce, od polohy sprchového ramene, přes teplotu a intenzitu vodního proudu, až po fén, nastavovat podle vlastních pocitů a přání. Dálkové ovládání usnadní zacházení s toaletou především pohybově omezeným lidem. Pro běžného uživatele je to další krok k ještě většímu pohodlí a relaxaci.

Geberit

Proud teplého vzduchu Vás nakonec jemně a šetrně osuší.

Zúčastněte se také soutěže o luxusní toaletu Geberit AquaClean 8000plus, která probíhá v termínu od 16.9.2013 do 30.11.2013. Více informací najdete na www.geberit.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit s.r.o.

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: geberit koupelna toaleta wc
Sdílejte článek

Diskuze

  • Jedním slovem: PŘEPYCH. Toaleta hodna 21.století.

    Dana Fantová
  • O takové toaletě se mi ani ve snu nezdálo…Je to úžasná věcička a hlavně pomocník ve stáří,nebo naopak jedinečné pro děti.

    miroslava novotná