Postavte se do kuchyně na zkoušku

10. 09. 2013
Diskuze (1)
Sdílet

Plánujete novou kuchyň a hledáte inspiraci na internetu? Přesto si občas chcete na něco sáhnout. Tím spíš, když je to za hodně peněz. Nová kuchyň je pro řadu z nás velká investice. Ale můžeme si […]

Plánujete novou kuchyň a hledáte inspiraci na internetu? Přesto si občas chcete na něco sáhnout. Tím spíš, když je to za hodně peněz. Nová kuchyň je pro řadu z nás velká investice. Ale můžeme si na svou novou kuchyň sáhnout ještě před její výrobou? Ano jde to!

Máte-li nějaký vlastní nápad, jak by měla Vaše nová kuchyň vypadat, anebo jste navštívili nějaká kuchyňská studia, vezměte si návrhy s sebou a přijďte na zkušební jízdu ve Vaší budoucí kuchyni do showroomu firmy BLUM. Objednejte se na 800 173 289.

Jak jinak také může vznikat kuchyň? Nabízíme možnost posatvit si jí na zkoušku. Nezávazně a zcela zdarma.

Nejprve přijdou důležité dotazy, které s tím, jak bude Vaše kuchyň vypadat, zdánlivě nesouvisí. Například, kolik Vás doma je, kdo tráví v kuchyni nejvíce času, jaká je Vaše výška a pod.

Blum_org0272_2

Pak postavíme kuchyň ve skutečné velikosti, podle Vašeho návrhu. Skříňky jsou plně funkční a najdete v nich vše, jako ze života – hrnce, příbory, i potraviny. Poradce, který se Vám věnuje, dá doporučení pro zlepšení ergonomie, abyste se nemuseli do skříněk ohýbat, nebo abyste se po kuchyni zbytečně nenaběhali. Protože jsou skříňky postaveny na podvozcích s kolečky můžete velmi rychle postavit jinou variantu, která pro Vás bude praktičtější. 

Blum_ds0121_3

Pamatujte, Vaše kuchyň má být nejen krásná ale i praktická. 

Více na www.blum.cz  

Zdroj: PR článek společnosti Blum, s. r. o.

Kategorie: Kuchyně
Tagy: interier kuchyň kuchyňský nábytek navrh
Sdílejte článek

Diskuze

  • Dobrý den, opravdu zajímavé řešení. Ale jedná se pouze o hmotovou sestavu, která je základem dalších konzultací o materiálech, typech dvířek a úchytek. To lze udělat pouze na počítači.