Reklama
Dřeviny, které zaplaví zahradu na podzim barvami

Dřeviny, které zaplaví zahradu na podzim barvami

Některé dřeviny dokáží na zahradě pravé divy, a pokud si myslíte, že podzimem sezóna plná barev končí, jste na omylu. Na konci roku se totiž začnou mnohé listnaté stromy převlékat do pestrých kabátců, které na sebe upoutají veškerou pozornost. Touto dovedností se mohou pochlubit stromy i keře. Některé dřeviny se mohou navíc pochlubit i krásně barevnými plody, které jim vydrží dlouho do zimy na větvích.

Škola designu − část 1: Před návrhem interiéru

Škola designu − část 1: Před návrhem interiéru

Útulné a vkusné bydlení, které vyhovuje individuálním potřebám a současně odráží osobnost obyvatel, je touhou mnohých. Do jeho zařizování se díky množství dostupných rad a tipů můžete pustit i sami. Pomoci vám mohou i zajímavé informace, které vám ve spolupráci se školou interiérového designu Design academy budeme na pokračování přinášet v novém seriálu.

Atrium pro větší soukromí

Atrium pro větší soukromí

Student architektury Patrik Janoušek se rozhodl zareagovat na hlavní nevýhodu současné rodinné výstavby – nedostatek soukromí vyplývající z malých pozemků a domečků osazených příliš blízko sebe. V naší rubrice, kterou připravujeme ve spolupráci se společností Ekonomické stavby, představuje svoje řešení tohoto častého problému.