V pražské centrále Gorenje byla nově otevřena firemní prodejna

03. 08. 2011
Diskuze (1)
Sdílet

V pátek 29.7.2011 byla v sídle společnosti Gorenje v Praze otevřena značková prodejna „Kuchyně gorenje“, zatím pátá tohoto konceptu. Poslední přírůstek v rozvíjející se síti prodejen vznikl na místě dosavadního kuchyňského studia. Tuto svoji výkladní skříň bude provozovat firma sama, na rozdíl od většiny ostatních prodejen fungujících na bázi franšízy.

Pojetí těchto prodejen je u nás ojedinělé tím, že nabízí kuchyně i spotřebiče od jednoho výrobce. „Jde nám především o to, aby návrhy kuchyní byly s našimi spotřebiči ve vzájemném souladu,“ vysvětluje Suad Hadžič, generální ředitel společnosti Gorenje. Prodejny Kuchyně gorenje jsou koncipovány jako nadčasové. Zároveň mají dát vyniknout přednostem prezentovaných produktů, oceněných například v prestižní soutěži Red Dot Design.

Více informací naleznete na www.gorenje.cz

Prodejna Kuchyně gorenje, Pobočná 1, Praha 4 – Michle
Otevírací doba: po – čt: 09:00 – 18:00 hod., pá 09:00 – 17:00 hod

Zdroj: New Deal Communications, a.s.

Kategorie: Kuchyně Novinky
Tagy: cambria design domácí spotřebiče kuchyň
Sdílejte článek

Diskuze

  • Dobrý den, uvítal bych, kdyby kromě stále se opakujicích reklam se alespoň občas vyskytly skutečné informace. Už delší dobu pátrám po náhradních trubkách mezi průtokovým ohřivačem a baterii ( nad dřezem); bez šance na Vašich stránkách najít cokoliv užitečného.
    ( Původní trubky díky „kvalitní“ povrchové úpravě jsou nevyčistitelné). Ale chápu, že prodej tohoto typu náhradních dílů není tak zajímavý, jako prodej celé kuchyně. S díky J. Rybín

    Jaroslav Rybín