Reklama
Aby vám světlovod po několika letech nezhasl

Aby vám světlovod po několika letech nezhasl

Osvětlování prostor neosvětlitelných denním světlem pomocí světlovodů zažívá velký rozmach. Co však dělat, když je na trhu spousta výrobků s lákavou cenou a sliby dostatku denního světla na dlouhou dobu? Zde je několik tipů, čemu bychom měli věnovat pozornost při výběru světlovodů do našeho domu.

Než začnete malovat

Než začnete malovat

Každý z nás zcela přirozeně touží přetvářet prostředí okolo sebe tak, aby se v něm cítil příjemně. A při zkrášlování začíná když už ne u sebe, tak u obydlí. Výrazných změn lze dosáhnout tak, že stěnám bytu či domu dopřejete nový nátěr.

Pořiďte svým dětem kamaráda

Pořiďte svým dětem kamaráda

Touha zabezpečit své dítě již od útlého věku je snem každého rodiče. Usnadnit mu start do života či poskytnout finanční prostředky na jeho bydlení je zcela přirozené. Řešením může být například stavební spoření pro děti do 18 let KAMARÁD+ od Wüstenrotu. Kvalita tohoto spoření byla letos v soutěži Zlatá koruna dvojnásobně oceněna odborníky.

V pražské centrále Gorenje byla nově otevřena firemní prodejna

V pátek 29.7.2011 byla v sídle společnosti Gorenje v Praze otevřena značková prodejna „Kuchyně gorenje“, zatím pátá tohoto konceptu. Poslední přírůstek v rozvíjející se síti prodejen vznikl na místě dosavadního kuchyňského studia. Tuto svoji výkladní skříň bude provozovat firma sama, na rozdíl od většiny ostatních prodejen fungujících na bázi franšízy.

Nové odpovědi na starou otázku

Nové odpovědi na starou otázku

Otázkou stejně věčnou a stejně zásadní jako „být či nebýt?“ je v malé koupelně „vana či sprcha?“. Analyzoval ji už nejeden odborný průzkum i nejedna rodinná rada – a nejeden výrobce už nabídl zajímavé řešení. Tentokrát jsme pro vás vybrali pár originálních van určených pro ty, kdo se přesto raději sprchují.

FATRACLICK, THERMOFIX a LINO FATRA – novinky v produkci podlah společnosti Fatra

FATRACLICK, THERMOFIX a LINO FATRA – novinky v produkci podlah společnosti Fatra

Společnost Fatra, a. s., jeden z největších výrobců vinylových podlahovin v Evropě, přichází na trh s další novinkou v oblasti designovaných podlah – vinylovou plovoucí podlahou FATRACLICK. Vinylová plovoucí podlaha FATRACLICK je nový koncept, který kombinuje všechny přednosti vinylových a plovoucích podlah s funkčností přírodního korku. Nabízí tak řešení pro všechny, kteří z různých důvodů odmítají klasické lino nebo chtějí odolnější a teplejší plovoucí podlahu.