Pořiďte si koupelnu pro dva! Romantika v koupelne

12. 01. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Základem romantické koupelny je velká vana nebo prostorný sprchový kout s masážními tryskami, intimní osvětlení, spousta voňavé pěny a samozřejmě vaše drahá polovička.

Ani při ranním spěchu se od miláčka nechcete odloučit, pak oceníte praktičnost dvou umyvadel nebo moderních dvojumyvadel. Máme hned několik inspirací, jak na to.
Masáž rozproudí smysly
V romantické koupelně by neměly chybět masážní trysky. Ať máte vanu nebo pouze sprchový kout, investovat do masážních systémů není plýtvání penězi. Vrátí se vám to nejen na lepším stavu, pokožky, svalů i mysli, jemná nebo intenzivní vodní masáž nahradí neúnavné prstíky maséra.

Spolu a přesto každý sám
Dvě umyvadla jsou zárukou pro bezproblémový chod domácnosti při ranním spěchu. Každý jistě ocení vlastní prostor v praktické skříňce. Nemusíte hledat lak na vlasy mezi holící pěnou a opotřebovanými žiletkami a vodu po holení nespletete s odlakovačem na nehty nebo konvalinkovou voňavkou.

Dvojumvyvadlo se hodí všude
Když bojujete s místem a přesto si chcete dopřát dostatečný komfort, pořiďte dvojumyvadlo. Designový kus se může stát výrazným středobodem vaší koupelny.

Kompletní nabídku, seznam zastupovaných značek nebo ukázku návrhů a realizací najdete na www.bath4you.cz.

Kategorie: Koupelny
Tagy: cambria design hydromasaze koupelna
Sdílejte článek

Diskuze