Nábytek RAVAK v nových barvách

21. 07. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Už jste někdy zažili situaci, že jste si chtěli pořídit nábytek do koupelny, ale žádný svým tvarem neladil s vanou ani dalším vybavením? A když už jste takový našli, tak nebyl v barvě, která se vám líbí nebo která se by se dokonale hodila k vašim obkladům?

Společnost RAVAK nabízí řešení pro všechny případy. V rámci svých konceptů, které zahrnují vanu, umyvadla, nábytek a další příslušenství a které tak představují ucelené a designově sladěné řešení pro celou koupelnu, nyní přichází s novými barevnými odstíny nábytku. Nyní si můžete k vaně a umyvadlu pořídit nábytek v barevném provedení lesklá bílá, bříza nebo Strip Onyx.

Původně byl nábytek RAVAK nabízen v barevné kombinaci lesklá bílá dvířka a korpusy v barvě bříza. V roce 2010 byl představen nábytek Classic a jeho provedení lesklá bílá dvířka a korpus v barvě Strip Onyx sklidil velký úspěch. Proto byla tato barevná kombinace rozšířena na celý sortiment. Nyní RAVAK přichází s další barevnou kombinací – lesklá bílá dvířka a lesklé bílé korpusy. „Z našich zjištění vyplývá, že bílý nábytek se stále těší velké oblibě. Je to dáno především tím, že je v tomto provedení snadno kombinovatelný i se stávajícím vybavením v koupelně. Na rozdíl od mnohých jiných ale nabízíme bílý nábytek ve vysokém lesku, takže koupelna s ním bude skutečně zářit,“ doplnil Pavel Heral.

Nábytek je nabízen samostatně, ale i v rámci konceptů RAVAK. Koncepty představují ucelené řešení pro koupelnu a zahrnují vanu, umyvadlo, nábytek, vanové zástěny a další příslušenství. V rámci konceptů je vše designově sladěno a v koupelně tak tvoří dokonale sladěný celek.

Nábytek RAVAK zahrnuje skříňky pod umyvadlo, závěsné skříňky, zrcadla a vysoké sloupy.

Více info na www.ravak.cz
Zdroj: RAVAK a.s.

Kategorie: Nábytek
Tagy: bílý nábytek design koupelna
Sdílejte článek

Diskuze