Veletrh PRAGOINTERIER plný inspirace pro Váš dům i byt

Veletrh PRAGOINTERIER plný inspirace pro Váš dům i byt

12. 03. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Mezinárodní veletrh bytového designu PRAGOINTERIER představí 14. – 16. března 2014 v historickém Průmyslovém paláci na Výstavišti v Holešovicích moderní design a v rámci jedné vstupenky nabídne také oblíbené Hrnčířské trhy, které představí lidovou tvorbu […]

Mezinárodní veletrh bytového designu PRAGOINTERIER představí 14. – 16. března 2014 v historickém Průmyslovém paláci na Výstavišti v Holešovicích moderní design a v rámci jedné vstupenky nabídne také oblíbené Hrnčířské trhy, které představí lidovou tvorbu 80 keramiků a výtvarníků.

Vystavovatelé nabídnou návštěvníkům lákavou podívanou a skvělou možnost nákupu toho nejzajímavějšího, co v současné době odborníci na designový nábytek ve světě nabízejí. Špičkoví bytoví architekti a designéři Vám navíc zdarma pomůžou vyřešit celkový design Vašeho interiéru tak, aby byl příjemný nejen na pohled, ale i po stránce praktického využití.

27. ročník tradičního veletrhu PRAGOINTERIER 2014 nabídne celkový přehled vybavení bytu od podlahy až po strop. Prodejní výstava je vhodná pro všechny, kteří plánují zařídit se v novém, i pro Ty, kteří chtějí jen pozměnit, vylepšit nebo doplnit svoje bydlení. Pokud změny zatím nechystáte, díky této výstavě proniknete do tajů nejnovějších materiálů, tvarů i designu. Návštěvníky veletrhu čeká také kvalitní doprovodný program složený z přednášek a soutěží.

zdroj: INCHEBA PRAHA spol. s r. o.

zdroj: INCHEBA PRAHA spol. s r. o.

Milovníci květin si také přijdou na své. Botanická zahrada Hlavního města Prahy představí na veletrhu mimo jiné největší vystavenou orchidej v ČR a to orchidej Cymbidium plus největší a nejstarší olivovník odhadovaný na cca 80 let. Samozřejmě bude kompozice doplněna o palmy a další subtropické rostliny.

Více informací naleznete na www.pragointerier.cz.

Kategorie: Nábytek Novinky
Tagy: cymbidium olivovník pragointerier veletrh
Sdílejte článek

Diskuze