Centrální vysavače Husky – úklid za 3 vteřiny

10. 02. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Vysávání není činnost, o kterou by se rodinní příslušníci zrovna předháněli. S centrálním vysavačem Husky ale může být tato nepříjemná povinnost splněna doslova během několika vteřin.

Známe to všichni. Stačí trocha stresu při ranním vypravování, chvilka nepozornosti při vaření a na zem už se sype mouka, psí granule nebo střepy z rozbité sklenice. Jenže skládat příruční vysavač a přitom poskakovat mezi kusy ostrého skla není nic pohodlného a už vůbec ne bezpečného. Pokud je dům vybaven centrálním vysavačem, stačí zasunout hadici do zásuvky a začít vysávat. Jenže výrobci centrálních vysavačů Husky a Duovac se rozhodli hýčkat nás ještě o trochu více.

VROOM – dobře ukrytý pomocník
Proto jako novinku nabízejí systém VROOM Central. Jedná se o nevelký box s více než sedmimetrovou hadicí. Ten lze nainstalovat například do kuchyňské linky nebo šatní skříně v předsíni. Při potřebě rychlého úklidu stačí vysunout hadici a o pořádek je postaráno během několika vteřin. Po skončení se hadice zasune zpět na své místo.

VROOM systém je možné namontovat i na strop na speciální teleskopický držák a nasměrovat jej přesně podle potřeby. To oceníme například při úklidu automobilu či vysávání úložných prostor v garáži.

Šikovný pomocník VROOM vyjde asi od 5 500 korun bez daně, což je s ohledem na míru poskytnutého uživatelského komfortu částka více než přijatelná.

Doplněk VROOM je kompatibilní se všemi systémy centrálního vysavače, takže si majitelé tohoto zařízení mohou užívat veškerých výhod výrobků značek Husky a Duovac. Tedy především vysokou účinnost a bezkonkurenční odolnost přístrojů.

Žádné plané sliby
Sací jednotky vysavačů si poradí s prachovými částicemi o velikosti již od 0,1 mikronu včetně alergenů, bakterií i vlhkosti. Filtry, přes které je vzduch proháněn, vydrží až pět let a jejich údržba je minimální. Díky přídavným papírovým vakům nasazeným na filtru je kontakt s vysátým prachem prakticky eliminován.

Oproti konkurenčním plastovým vysavačům má tělo vysavačů Husky a Duovac celokovové provedení, takže je podstatně mechanicky odolnější. Pohonné jednotky navíc využívají takzvanou bypass technologii. To znamená, že k jednotce je přiváděn chladicí vzduch z nezávislého okruhu. Oproti konkurenčním výrobkům, využívajícím k chlazení pouze vysávaný vzduch, nehrozí přetížení a poškození jednotky ani při dlouhém provozu.

Jako důkaz kvality svých výrobků poskytují společnosti Husky aDuovac opravdu silný argument, a to doživotní záruku na sací jednotku a prodlouženou pětiletou záruku na hadice a příslušenství. Doživotní záruka samozřejmě platí i pro systémy mokrého sání.

Špinavé prádlo? Jedině do shozu
Stejně rychle jako si můžeme poradit s drobky od chleba či rozsypanou moukou, můžeme zatočit i se špinavým prádlem povalujícím se na zemi v ložnici či dětském pokoji. Společnost Newag, která je výhradním dovozcem centrálních vysavačů Husky a Duovac, začala jako první na trhu vyrábět a dodávat shozy prádla Artox, které jsou certifikované pro stavby a mají Certifikát TÜV. Celonerezový shoz se prodává jako stavebnice s vhozovými díly. Systém lze obezdít, skrýt sádrokartonovým obkladem nebo jednoduše nechat přiznaný, protože celonerezové provedení působí esteticky čistě.


Centrální vysavače Husky
aDuovac a shozy na prádlo Artox dodává firma NEWAG, spol. s r. o., která poskytuje dodávky na klíč prostřednictvím poboček v Praze, Brně a Hradci Králové.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: cisteni domácí spotřebiče vysavace
Sdílejte článek

Diskuze