Zdroj: Blum

SERVO-DRIVE flex – systém pro dotykové otevírání lednic, mrazniček a integrovaných myček

13. 05. 2021 Sdílet

V reakci na trend bezúchytkového nábytku rozšíříla firma Blum svůj systém elektrické podpory otvírání SERVO-DRIVE o jednotku, určenou pro dotykové otvírání vestavných lednic, mrazniček, jejich kombinací a také pro otvírání integrovaných myček nádobí. Díky těmto jednotkám je možné realizovat bezúchytková čela také na vestavných spotřebičích a docílit tak jednotného vzhledu čelních ploch v celé kuchyni.

Systém SERVO-DRIVE flex je opatřen pojistkou proti nechtěnému otevření. Například, když se opřete a zapovídáte se s kamarádkou. Pokud dojde k aktivaci jednotky a nenásleduje úplné otevření dveří ledničky, nezůstane pootevřená, ale systém po několika vteřinách zase dveře přitáhne a zavře.

Ženy v kuchyni

Zdroj: Blum

Lednička, nebo mrazák nebudou tedy namrzat. Jednotky, které dostaly název SERVO-DRIVE flex, je možné použít v kombinaci s ostatními prvky systému SERVO-DRIVE pro otevírání výsuvů a výklopů a využít tak napojení na jeden zdroj. Lze je také využít samostatně, v kombinaci s mechanickým bezúchytkovým otvíráním výsuvů TIP-ON BLUMOTION. 

Více na www.blum.com

Zdroj: Blum

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: Inteligentní systémy lednice
Sdílejte článek