Vyberte si kvalitní automatický bazénový vysavač a užívejte si koupání bez starostí

29. 05. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Léto je obdobím, kdy si mnoho lidí užívá volné chvíle koupáním ve svém vlastním bazénu. K tomu, aby voda v něm byla vždy průzračně čistá, je potřeba mu věnovat dostatečnou péči.

Základním předpokladem je správné čištění bazénu, se kterým souvisí bazénové vysavače. Existují tři základní typy – ruční, poloautomatické a automatické. My se podíváme na výhody automatického bazénového vysavače, do kterého se díky úspoře času a energie bezpochyby vyplatí investovat.

Čistota bez kompromisu

Čištění dna bazénu pomocí vysavače je nezbytné, aby se odstranili těžší nečistoty, které klesnou ke dnu a bazénová filtrace si s nimi neporadí. S takovým čištěním si důkladně poradí i ty nejlevnější automatické bazénové vysavače, které se dají pořídit za cenu již kolem 15 000 Kč. Mnohé vysavače však zvládnou sami vyčistit nejen dno, ale také stěny bazénu a tzv. linku, tedy místo, kde končí vodní sloupec a na stěnách se usazují mastnoty a další nečistoty.

k320150317_145319

Maximální komfort

Největší výhodou automatického bazénového vysavače je vysoký komfort jeho ovládání, kdy jej pouze vhodíte do vody, zapojíte do elektřiny a necháte jej pracovat. Vůbec není potřeba mít při čištění zapnutou filtraci. Robot se pohybuje pomocí koleček nebo pásů a ovládá jej vlastní řídící panel. Nečistoty jsou sbírány do speciálního vaku v těle vysavače, který následně stačí vypláchnout vodou. I údržba je tedy velmi snadná.

Kvalita, která se vyplatí

Mezi nejoblíbenější značky bazénových vysavačů patří izraelský Dolphin a francouzský Zodiak, které se právem řadí ke špičce v tomto sortimentu. Jejich vysavače vyrobeny z kvalitních materiálů, které jim při správné péči zaručují velmi dlouhou životnost, vydrží i 10 let. A navíc firmy přichází neustále s novinkami, které jsou ještě lepší. Například značka Zodiac přišla nyní na trh s novou řadou vysavačů Vortex, které mají pohon 4×4 a díky tomu si ještě lépe poradí s nečistotami v celém bazénu. Určitě je třeba zmínit i vysavače Zodiac OV 3300 a OV 3400, které jsou limitovanou edicí a patří mezi horké novinky roku 2015. Mají vylepšený motor a velmi jednoduché ovládání pomocí jednoho tlačítka. Navíc jsou k dostání za příznivé ceny.

3k320150317_151713

Tyto novinky seženete pouze u vybraných prodejců, patří mezi ně například www.bazeny-obchod.cz. Naleznete tu ucelenou nabídku vysavačů Dolphin a Zodiac, ale také dalšího bazénového příslušenství. Pokud si nebudete vědět rady, rádi vám tu také poradí. Tak si vyberte to nejlepší pro svůj bazén a užívejte si nadcházející sezónu bez starostí.

ZDROJ: PR článek společnosti POOLTECHNIK s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: bazen domácí spotřebiče vysavac Vysavače
Sdílejte článek

Diskuze