Kromě klasického zařízení v domácnosti, jakým jsou nábytek, lampy a bílé zboží, využíváme doma také různé doplňky. Při zařizování interiéru a pokojů bychom neměli vynechat ani koupelnu. Doplňky do koupelny, ať už větší nebo menší, mohou dokonale doplnit celkový design a proměnit jednoduchou až fádní koupelnu na dokonalou oázu čistoty, originální a stylové místo pro každodenní hygienu. Doplňky do koupelny mohou být praktické jako např. zrcadlo, různé věšáky a držáky, sprchový závěs, dávkovač mýdla, různé dózy a boxy, nebo estetické doplňky jako rostliny, obrazy, nebo předměty jako mušle, svíčky a podobně. Inspirace pro doplňky do koupelny najdete i v našich článcích.

Reklama
Koupelna ve stylu vintage

Koupelna ve stylu vintage

Historický, výběrový, klasický. I takové ekvivalenty má slovo vintage. Kromě mnoha jiného se za ním skrývá i styl zařizování interiéru, který si nachází své místo v mnoha našich domácnostech. Najdete se v něm i vy?

Úvod do světa dekoru a koupelnové variace

Úvod do světa dekoru a koupelnové variace

Když se řekne dekorování či dekor, tak mnohým racionálně smýšlejícím, zvláště pak mužům, naběhne husí kůže. Zvelebení vlastního bytu třeba za pomoci ornamentu a doplňků se však nemusíte bát. Vždyť podle slovníku cizích slov dekor znamená ozdobu, výzdobu či výtvarný ornament. Dekorovat pak logicky značí provádět výzdobu. Ačkoliv se to tak na první pohled nemusí zdát,