To je on, dům za milion!

19. 10. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Rodinný dům CHICO je novinkou, díky které si bude moci splnit sen o vlastním domě téměř každý. Tento rodinný dům je dostupný už od 999 900 Kč včetně DPH v provedení vrchní stavby „Na kolaudaci“.

Tento projekt pomůže vcestě ke kvalitnímu bydlení nejen mladým rodinám, ale nejširšímu spektru zájemců o moderní, úsporné a zdravé bydlení.

Architektonicky je dům CHICO navržen natolik nadčasově, že jeho atraktivní vnější vzhled bude důstojně reprezentovat své majitele po desetiletí. Dispozice domu poskytnou plnohodnotné bydlení tří až čtyřčlenné rodině. Vzákladním provedení je dům koncipován jako 3+1, přičemž minimální úpravou jej lze upravit na konfiguraci 4+1. Promyšlené řešení vnitřního prostoru súčelně využitým každým kouskem plochy je navrženo citlivě tak, aby poskytlo každému obyvateli vlastní soukromí, ale zároveň disponuje velkolepým prostorem pro společenský život celé rodiny. Obývací pokoj skuchyní skýtá více než 30 m2 podlahové plochy.

Masivní technologie, jejímž základním nosným prvkem je ekobeton CANABA, se díky moderní skladbě konstrukce vyznačuje nejlepší energetickou bilancí ze všech ekologických stavebních technologií.

Vzhledem kfaktu, že dodávku domu bude možné realizovat za pouhé dva měsíce a cena domu i vprovedení „Na klíč“ se blíži jen 1 milionu korun, není nikdy nutné řešit dilema, zda si pořídit byt či vlastní dům.

Více informací na www.canaba.cz

Kategorie: NED a pasivní domy
Tagy: ekologicky nizkoenergeticka stavba rodinny dum
Sdílejte článek

Diskuze