Ekonomické domy

Ekonomické domy jsou takové, které jsou ekonomicky nenáročné. Nazývají se také eko, nízkoenergetické, či montované. Ekonomické domy jsou stále populárnější a stále více žádané, lidé se o ně zajímají stále víc. Jde o kvalitnější a šetrnější způsob bydlení, které poskytuje mnoho výhod. Moderní technologie a materiály použité při stavbě ekonomického domu umožňují snižování tepelných ztrát v domácnosti. Jsou ideální jak pro jednotlivce či rodiny s dětmi, tak i jako domov pro seniory. Výhody ekonomického domu využije každý a v krátké době pocítí rozdíl i v pohodlí a komfortu, který ekonomický dům bude poskytovat, ale i ve finanční návratnosti. Zjistěte více v našich článcích a inspirujte se.
Eko domy

Ekonomické stavby nabídnou v době mateřské dovolené snížení splátky hypotéky až o polovinu

Bydlení ve vlastním domě a založení rodiny je v dnešní době často v protikladu. Společnost Ekonomické stavy přináší elegantní řešení v podobě programu Mladá rodina, který nabízí snížení splátky hypotéky v době mateřské dovolené, snížení […]

Ekonomické domy

Ekonomické řešení pro pasivní stavby

Společnost H+H Česká republika, patřící k největším výrobcům pórobetonových stavebních systémů v ČR, na které se zaměřuje od roku 1962, uvádí na trh pod názvem Thermoblock svou letošní druhou novinku – přesnou tvárnici z pórobetonu s integrovanou izolací.