Koupelnové studio

Oslovte koupelnové studio i při malé rekonstrukci vaší koupelny. Koupelnové studio nabízí ideální řešení i pro malé prostory s nábytkem na míru a návrhem na praktické využití každého místa v koupelně. Přečtěte si více v našich článcích.

Reklama
Na co dbát při rekonstrukci koupelny

Na co dbát při rekonstrukci koupelny

V posledních letech se význam koupelny posunul. Už neslouží jen svému základnímu účelu, kterým byla prvoplánově očista těla. V současnosti se z tohoto místa stává prostor určený i k relaxaci, což v konečném důsledku přispívá i k duševní očistě. I proto je koupelna jednou z prvních a nejčastěji rekonstruovaných místností.

Tipy bytového designéra před rekonstrukcí koupelny

Tipy bytového designéra před rekonstrukcí koupelny

Rádi byste věděli, co vše je dobré si před rekonstrukcí ujasnit, jak vybírat realizační firmu nebo třeba jaké možnosti přinášejí moderní povrchové materiály? Na to vše jsme se zeptali odborníka – „dvorního“ architekta a designéra značky Jika Michala Janků.

Rozhovor s architektem Kozou na téma obytných koupelen

Rozhovor s architektem Kozou na téma obytných koupelen

Koupelny už dávno nejsou ty „ošklivky“ stojící v koutě, oblečené do stejnokrojů a trpící nedostatkem volného prostoru. Dnes se nejen hrdě hlásí ke své podstatě, ale nenechávají se ani svazovat předem danými vzorci. Snaží se co nejvíce otevírat, zdobit, provokovat, ale především plnit ta nejtajnější přání svých pánů a paní.

Integrace koupelny

Integrace koupelny

Koupelna už dávno není tím, čím byla. Naštěstí. Už nestojí někde v koutě, stává se součástí interiéru a někdy dokonce i exteriéru. Moderní je otevírání a spojování prostorů a ani koupelna se tomuto trendu nevyhnula. Spojení koupelny s ložnicí už dnes nikoho nepřekvapí.