Montované stavby

Ekonomicky nenáročné, kvalitní, moderní a velmi populární montované stavby jsou novým trendem nejen pro obytné prostory, ale i pro profesionální a průmyslové budovy. Montované stavby poskytují finanční úsporu, lepší ovzduší, osvětlení, ale i termickou pohodu, mají lepší izolační schopnosti a díky tomu mnohem méně trpí organismus. Pokud jde o pracovní montované stavby, díky jejich vlastnostem se zvyšuje výkonnost u pracovníků, zlepšuje koncentrace a snižuje vyčerpanost. Celkově tyto montované stavby poskytují lepší, zdravotně nezávadné prostředí pro každého. Na portálu HOME vám nabízíme různé články, zajímavosti a novinky v oblasti bydlení. Tipy, finty, nové trendy a technologie, ale i doporučení a inspirace, to vše najdete na našich stránkách.
Montovaný dům, v němž se dobře dýchá
Dřevostavby

Montovaný dům, v němž se dobře dýchá

Chtěli dům, v němž se budou cítit dobře. Měl být moderní a zároveň přírodní, takový, aby ladil s nedalekým lesem i s budoucí zahradou a časem se ztratil v zeleni. Rozhodli se pro přízemní dřevostavbu.

Zděný nebo montovaný dům?
Montované stavby

Zděný nebo montovaný dům?

Ačkoli zděná klasika u nás stále vede, své příznivce má a nadále získává i montovaná varianta. Před výběrem stavební konstrukce proto dobře zvažte obě technologie.