Časopis HOME 6/2013 v prodeji od úterý 18. června i s dárkem!

Časopis HOME 6/2013 v prodeji od úterý 18. června i s dárkem!

14. 06. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

V aktuálním čísle časopisu HOME, které vychází v úterý 18. června, se dozvíte, jaké jsou nejnovější trendy ve vybavení koupelen, jak zabezpečit svou domácnost, získáte přehled o nabídce stínící techniky do domu i na něj, […]

V aktuálním čísle časopisu HOME, které vychází v úterý 18. června, se dozvíte, jaké jsou nejnovější trendy ve vybavení koupelen, jak zabezpečit svou domácnost, získáte přehled o nabídce stínící techniky do domu i na něj, ale také tipy na praktický gril. Zjistíte, co „frčí“ letos v zahradě, anebo se můžete inspirovat, jak postavit útulný dům za pár korun. K číslu jsme pro vás přibalili praktický dárek na léto – exkluzivní tělovou kosmetiku ze skandinávské přírody.

Život pod vodou

Když jsme připravovali témata červnového čísla a jako jeden z hlavních motivů si zvolili vodu, netušili jsme, co nás čeká. Že nejednomu z nás doopravdy nateče do bot. Že původně plánované téma „voda v zahradě“ bude najednou znít ironicky, až bezohledně. A že význam spojení „být za vodou“, kterýžto titulek jsme nakonec u jednoho článku po diskusi ponechali, se stane spíše soustrastným než původně záviděníhodným…

Nechme stranou vysvětlování meteorologů, kolikrát za 100 let že to může přijít stoletá voda. Nejspíš nemá cenu ani řešit výmluvy a osočování politiků, kteří pozvolna vysychající laguny na místech, kde ještě včera byly zahrady, chodníky či domy, považují za dostupný zdroj bláta pro jeho házení na své politické protivníky. Voda je živel a my jsme za celou dobu existence naší planety nenašli způsob, jak jej porazit. Asi nám nezbývá nic jiného, než se s ním naučit žít. Tak, jak to uměli naši předkové. A čím dříve si to uvědomíme, tím lépe.

Přesto však doufáme, že na vodu jako takovou nezanevřete. Přese všechno, co naše řeky v uplynulém měsíci napáchaly, nám voda nabízí i spoustu mnohem příjemnějších zážitků. Možná, že díky našemu tématu pro sebe naopak opět objevíte způsob, jak si ji užít.

A pokud máte nějaký nápad, radu či tip, jak se s následky povodní co nejrychleji vypořádat, podělte se s námi na našem facebooku či prostřednictvím mailu. V příštím čísle se k tématu opět vrátíme.

Příjemné čtení

Matej Šišolák

HOME 6/2013

Praktický dárek - 1x sprchový gel (ve volném prodeji mix 6 výrobků)

 

 

Kategorie: Novinky
Tagy: casopis HOME soutěž
Sdílejte článek

Diskuze