HAIDY uvádí bezdrátové řešení moderní elektroinstalace

05. 11. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost HAIDY, výrobce řešení pro inteligentní elektroinstalace HAIDY Home a HAIDY Plus, představila novou verzi svého systému HAIDY Home v bezdrátovém provedení. Jedná se o rozšíření stávajícího HAIDY Home o možnost využívat bezdrátově připojené komponenty […]

Společnost HAIDY, výrobce řešení pro inteligentní elektroinstalace HAIDY Home a HAIDY Plus, představila novou verzi svého systému HAIDY Home v bezdrátovém provedení. Jedná se o rozšíření stávajícího HAIDY Home o možnost využívat bezdrátově připojené komponenty jako jsou například bezdrátové nástěnné vypínače, servohlavice pro ovládání ventilů teplovodních radiátorů nebo podlahového topení, spínací prvky pro ovládání světel a zásuvek nebo aktory pro ovládání rolet.

Důležitou informací pro zákazníky je to, že oblíbené ovládací rozhraní HAIDY Home zůstane zachováno i v bezdrátové verzi a zákazník tak vlastně ani nepozná, jestli pomocí svého grafického rozhraní ovládá klasické drátové nebo bezdrátové komponenty. Bezdrátovou verzi využijí zejména majitelé již dokončených domů a bytů, kde již není možné instalovat kabeláž. Díky tomu, že je možné kombinovat klasické drátové i bezdrátové prvky, je možné tuto verzi využít i pro rozšíření stávajících instalací HAIDY Home.

HH5_630

Bezdrátové řešení HAIDY Home je možné již nyní objednávat s dodáním na počátku druhého kvartálu příštího roku.

www.haidyhome.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: byt Elektro elektroinstalace
Sdílejte článek

Diskuze