Ocenění Red Dot Design pro TECE!

15. 06. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

S precizností německých inženýrů a designérů přinesla firma TECE skutečnou inovaci v oblasti ovládacích tlačítek pro splachování WC. Jednoznačným vítězem v této oblasti je tlačítko TECEsquare s povrchovou úpravou broušená nerez, které dosáhlo ocenění Red […]

S precizností německých inženýrů a designérů přinesla firma TECE skutečnou inovaci v oblasti ovládacích tlačítek pro splachování WC. Jednoznačným vítězem v této oblasti je tlačítko TECEsquare s povrchovou úpravou broušená nerez, které dosáhlo ocenění Red Dot Design a Design Plus, a zároveň bylo ve finalní nominaci v anketě Design Prize 2010.

 

Ovládací tlačítko s extrémně plochým tvarem z nejkvalitnější nerezové oceli na první pohled upoutá svým elegantním a čistým designem a svojí dokonalostí zvýrazní krásu a jedinečnost Vaší koupelny. Tento neokoukaný manimalistický vzhled bude každý den symbolem Vaší vyjímečné osobnosti.

Ohleduplnost k přírodě zajišťuje možnost volby standardního nebo úsporného spláchnutí. Snadnou údržbu zajišťuje povrch, na kterém se neusazují otisky Vašich prstů po splachování.

Pro instalaci tohoto tlačítka je vždy potřeba instalační rámeček, který se musí umístit vždy již pod obklad. Díky této instalaci zůstane vidět pouze 2 mm tenká čelní strana.

 

Více na www.tece.cz 

Kategorie: Novinky
Tagy: design tece
Sdílejte článek

Diskuze