Postele

U postele je důležité nejen pohodlí a vaše potřeby fyziologické, ale i vaše požadavky na kvalitu a to nejen matrace a roštu. Postel by měla ladit s vaší ložnicí. Postele se prodávají jako jednolůžkové, dvojlůžkové a patrové. Provedení a materiál si samozřejmě vybereme podle kvality a vkusu. Důležitý je výběr potahu čalounění, potahu matrace, typ a barevnost.
Nechte si vyrobit kvalitní postel z masivu přímo v truhlářství
Dětské postele z masivu

Nechte si vyrobit kvalitní postel z masivu přímo v truhlářství

Kvalita spánku a potažmo i celého života závisí ve velké míře na tom, v jaké posteli spíte. Její výběr je tedy velmi důležitý. Levné postele z velkých obchodních domů sice lákají na první pohled svou nízkou cenou, o kvalitě se tu dá však často minimálně pochybovat. Proto se spousta zákazníků raději obrátí na truhláře, kteří jim vyrobí opravdu poctivou postel přesně podle jejich představ. Pokud chcete zvolit jako materiál pro svou postel masiv, je to opravdu dobré řešení.

Vyrobte si originální čelo postele
Designový nábytek

Vyrobte si originální čelo postele

Pokud se vám do čela postele nechce hodně investovat, ale rádi byste jím oživili svou postel i celý prostor ložnice, pusťte se do jeho výroby svépomocně. S dávkou zručnosti a trpělivosti se to určitě podaří.

Nejdůležitější u postelí…

Nejdůležitější u postele je kvalitní konstrukce. Matraci si můžete dokoupit/vyměnit i časem. Konstrukce ovšem bývá dlouhodobá investice a proto by měla být pevní, stabilní a dostatečně velká. Postele se prodávají v moderním design, rohové, s úložným prostorem, rozkládací, s bočnicemi, čely. Materiály jsou většinou dřevo, dřevotříska s čalouněním i bez něj. Povrchová úprava bývá dýha nebo umělý dekor, kov. Nejčastější rozměry postelí jednolůžkových jsou 90×200 cm. U dvojlůžkových je to rozměr nejčastěji 180×200 cm. Postele se ale prodávají na míru a je samozřejmostí u většiny firem, že vám přizpůsobí rozměr roštu a matrace. Také byste si dnes již ve většině prodejen měli mít možnost postel, rošt a matraci vyzkoušet.

Moderní postele

Dětské postele

Pro děti se dnes na trhu objevují postele typu autíček, domečků a různých království podle oblíbených filmových a pohádkových hrdinů. Postele můžeme pro děti doplnit různými závěsy a nebesy, stříškami s hvězdičkami, což jim umocní místečko pro soukromí a pohodlí. Patrové postele jsou oblíbené především u dětí a všude tam, kde je potřeba ušetřit prostor, ale i oddělit spaní dětí nebo návštěvy.

Patrové postele

Jednolůžkové postele se dnes už vyrábí s úložným prostorem a jako rozkládací též. Rozložením vznikne manželská postel.

jednolůžko

Kvalitní výrobce

Postel si vybírejte u osvědčeného výrobce. Myslete na kvalitu rámu. Asi by vám časem nevyhovovala postel, která bude rozvrzaná nebo vám z ní vypadne rošt s matrací. Rošty do postelí se vyrábí laťkové, ty jsou levnější. Dále pak lamelové a lamelové rozkládací. Nejlevnější jsou rošty laťkové. Všichni správní výrobci a firmy vám doporučí správnou postel a k ní matraci a rošt podle vašich nejpřísnějších požadavků. S dnešní konkurencí firem si určitě najdete a vybere postele kvalitní a vám cenově přijatelné. Moderní a funkční nároky jsou samozřejmostí.

V posteli všichni z nás strávíme celou třetinu našeho života, proto výběr a kvalita by tomu měla odpovídat. V posteli regenerujeme, odpočíváme, čteme. Postel sdílíme s partnerem. Do postele za námi skáčou děti, abychom jim přečetli pohádku nebo se nimi pomazlili. V posteli se musíme cítit nejlépe.

postele-home-bydleni (2)