Rekonstrukce střechy

Rekonstrukce střechy Padá vám střecha na hlavu? Potřebujete rekonstrukci střechy? Přečtěte si na našem portálu a zjistěte, co je vše potřebné k takové stavební úpravě.
Tipy, jak prodloužit životnost střechy
Rekonstrukce domu

Tipy, jak prodloužit životnost střechy

Společnost EBM Co. nabízí nejoblíbenější druhy krytiny na našem trhu: keramické tašky Creaton a betonové tašky Euronit. Prozradíme vám několik užitečných tipů, které vám pomohou prodloužit životnost vaší střechy bez ohledu na to, zda je z betonu nebo z keramiky.

Rekonstrukce domu do aktivního standardu
NED a pasivní domy

Rekonstrukce domu do aktivního standardu

Stavět domy, pro jejichž provoz nemusíme dodávat téměř žádnou energii, už v Evropě umíme. Ačkoli u nás nejsou zrovna běžné, v zemích jako je Rakousko, Německo či Dánsko už zvládají teorii i praxi a mají k dispozici potřebné materiály i technologie. Rekonstrukce […]

Střešní krytina ideální pro rekonstrukce i novostavby
Novostavby

Střešní krytina ideální pro rekonstrukce i novostavby

U novostaveb i při rekonstrukci střechy staršího domku se skvěle uplatní betonová střešní krytina KM Beta od společnosti KM Beta, a. s. Díky plynulému posouvání překrývané části tašky lze při rekonstrukcích použít krytinu KM Beta dokonce bez posouvání a výměny latění. KM Beta je synonymem rychlé a jednoduché pokládky. Tato spolehlivá atraktivní krytina je v nabídce v široké paletě barevných provedení i povrchových úprav, a to za příznivou cenu. Společnost KM Beta navíc pravidelně připravuje zajímavé slevové akce, o kterých své zákazníky informuje na www.kmbeta.cz nebo v e-shopu http://shop.kmbeta.cz/.

Šikmé střechy s nízkým sklonem
Rekonstrukce střechy

Šikmé střechy s nízkým sklonem

Šikmé střechy snízkým sklonem dnes patří mezi oblíbený architektonický prvek rodinných domů především včeských nížinách. Jsou to střechy, které mají sklon menší než 15°, většinou inspirované Středomořím, avšak vnašich klimatických podmínkách se unich musejí splnit specifické požadavky na vybrané materiály, skladbu adůslednou realizaci hlavně detailů. Na to se často zapomíná apotom následuje nekonečný boj sprotékající střechou.