Malování stěn

Stylové zdi v interiéru
Design interiérů

Stylové zdi v interiéru – novinky v oblasti barev

Jak vdechnout stěnám více trendy vzhledu nebo dosáhnout ekologičtější řešení výmalby? Odbornice z Hornbachu vás provede novinkami na trhu.

Tmavá barevná stěna v interiéru
Design interiérů

Co se stane, když jednu stěnu v pokoji vymalujete tmavou barvou? Bude opticky větší?

Jedna tmavá akcentová stěna mezi ostatními světlými je dnes zajímavým trendem, který má své opodstatnění. Vnáší do nevýrazného prostoru trochu dramatu, dodává pokojům kouzlo a sofistikovanost. Je však pravda, že díky tmavé stěně bude místnost vypadat opticky větší?

Ložnice v pastelových barvách s paletovou postelí
Trendy

Světy bydlení – interiérové trendy pro podzim a zimu 2021

Rychleji zapadající slunce a chladnější počasí nám naznačují, že se blíží další roční období. Nová sezóna „obleče“ naše příbytky do stylových barev a materiálů, které jsou ve spojení s přírodou. Tým odborníků z Hornbachu přichází se čtyřmi interiérovými trendy pro sezónu podzim/zima 2021.

Natírání stěny na šedo
Rekonstrukce bytu

Jak řešit nejčastější problémy při svépomocném malování interiéru

Chcete si sami vymalovat byt? Rozhodně to není špatný nápad, ušetříte peníze a přizpůsobíte práci vlastním potřebám i tempu. Avšak i zkušenější kutilové někdy narazí na menší či větší problém. Odlupování barvy, puchýřky či pěnění malby jsou jen některé z nich.

malování interiéru
Rekonstrukce bytu

Jak si snadno a dobře vymalovat svépomocí

Vymalovat je dobrý nápad ať už jste pro epidemii nuceni zůstat doma, nebo ne. Bude to u vás vypadat pěkně a čistě, navíc je to možnost, jak přinést do interiéru svěží změnu. A ještě i smysluplně využít čas.

sedací souprava
Dekor

Víte, jak si vybrat barvy do interiéru? Toto radí experti

Malování stěn a barva nábytku je jedním z nejjednodušších způsobů, jak upravit vzhled bytu. Někdy skutečně stačí změnit jen jednu dvě stěny a vaše ložnice či obývací pokoj získá úplně jinou atmosféru. Víte, jak a podle čeho si vybírat barvy?

Rekonstrukce bytu

Kreativní stěny, které v interiéru vytvoří jedinečnou atmosféru

Současným trendem jsou kreativní stěny, které v interiéru vytvoří jedinečnou atmosféru. V kurzu je pohledový beton i cihla, různé struktury vytvářené omítáním, popisovatelné stěny nebo velkoformátové tapety působící jako umělecká díla. Odvažte se a dejte stěnám novou dynamickou tvář.